Vplayer

Wielki problem :wink: jak wlaczam vplayera to leca dwie pary napisow tzn jedne ktore moge wylaczyc i jedne ktore sa jakby wklejone w film gdzie moge to wylaczyc dzieje sie to nie tylko z vplayerem ale tez z innymi programami i z wszystkimi filmami nie wiem o co tu chodzi. Nie da sie ogladac filmow przez to bo wyswietla dwa razy ten sam napis i zajmuje to caly ekran dziwne :?

zobacz w folderze gdzie jest film czy nie ma czasem jeszcze jednych napisów w formacie .sub

nie ma tak jak juz wspominalem dzieje sie to z wszystkimi filmami. Moze wina lezyw kodekach mam K-lite codec pack 2.4

sprubuj Ustawinia-> Napisy i tam zobacz

A sprawdzałeś te filmy na innym kompie na. u kumpla czy tak samo sie dzieje.

Może

a jak wlaczysz film w Vplayerze , to zobacz na trayu kolo zegara czy czasem nie wskakuje ( chyba , bo niepamietam dobrze :oops: ) taka zielona ikona. ona jest bodajze od napisow takze , a instaluje sie razem z packami kodekow.

Ja mam k-lite kodeck pack 2.4 i tez wiekszosc ogladam na vplayerze jest wszystko ok!! Sproboj powrocic do ustawien domyslnych albo przeinstalowac kodek i vplayera!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zapewne masz na myśli filtr VobSub to napewno nie jest przyczyną ja mam zainstalowany filtr i nie dzieją mi sie takie rzeczy. :wink:

dokladnie o to mi chodzilo.

a nie chodzi o to , ze i vplayer laduje napisy i VobSub takze ?

bo mi sie zdaje , ze wlasnie w tym problem …

A może to jest po prostu film z wmontowanymi napisami??

Czy dzieje sie tak z każdym filmem.

Zapewne masz zainstalowany kodek ffdshow i to może być jego wina wejdz w konfiguracje=>subtitles i tam sie luknij.

Odinstaluj VobSub

Może to będzie rozwiązaniem problemu.