Vshare toolbar POMOCY!

(Adamrulinski) #1

Zainstalował mi się vsharetoolbar i mam duży problem z jego odinstalowaniem. Czytałem różne fora ale dla mnie amatora to jak hieroglify. Powiem co zrobiłem : w narzędziach w rozszerzeniach usunąłem vshare , za czyjąś radą wszedłem w about:config ( mozilla 4) i skasowałem keyword.URLvshare zamieniając na google.resetowałem komputer i te badziewie dalej jest. Teraz za radą kolegi z forum ściągnąłem OTL zrobiłem co kazał : skan , wynik wkleiłem , a to jest link

http://wklej.to/yhEFG

Pomóżcie , bo ja sobie z tym nie poradzę. Dla Was to pestka i tylko na Was mogę liczyć. Dziękuję Adam. Być może coś żle zrobiłem ale posłucham i wszystko zrobię tak jak doradzicie

Teraz doczytałem dobrze i robię dokładnie tak jak napisałeś , zaraz podam linki

(Leon$) #2

potrzebny jest ten drugi log OTL.txt

:slight_smile:

(Adamrulinski) #3

Nie rozumiem jaki drugi log, coś nie tak robię. Może oddam do serwisu , ściągnąłem OTL i ten drugi też czy każdy ma osobny wynik ??? Mam jeszcze raz to powtórzyć i jak żeby było dobrze ?? Wiem,że mogę denerwować Ciebie swoją nieudolnością ale jestem laikiem.

(Leon$) #4

przeskanuj jeszcze raz i pokaż OTL.txt

ten co pokazałeś to

(Adamrulinski) #5

to chyba ten 2 log http://wklej.to/QiHgv w killzone się tak nie zmęczyłem jak nerwami z tym

(Leon$) #6

OTL w oknie Custom Scans-Fixes (własne opcje skanowania/skrypt)wklej następujący skrypt:

Kliknij w Run Fix (Wykonaj scrypt). Zatwierdź restart komputera.

potem nowy log OTL robiony opcją Run Scan (Skanuj)

(Adamrulinski) #7

A do czego mi ten nowy log ? Mam nadzieję,że nie będę znów musiał siedzieć godzinami i wklejać,no chyba,że przedstawienie dalej trwa. dzięki,że chce Ci się mi pomagać,bo nawet browca nie mogę Ci postawić

-- Dodane 12.05.2011 (Cz) 17:28 --

:lol: :lol: :lol: Udało się bardzo Wam dziękuję kamil10506 i Leon$ moje ID PSN polandpsycho , jestem Waszym dłużnikiem. Może pomóżcie tym sierotom z PSN , bo nie działa. Jeszcze raz dzięki pozdrawiam Adam