VTP 7.0 juz jest!

mi to się podoba…mam 512 MB Ram i nieczuje różnicy przed instalacją tego! !!

Właśnie sobie zniszczyliście system. Nie róbcie przypadkiem aktualizacji systemu. Aha - miłego formatowania and the happy new year : :lol:

ja tez tego nie polecam, zainstalowałem na laptopie żeby zobaczyć i format :expressionless: ale na tym kompie nie mam zamiaru sobie smietnika robić więc tego nie instaluje.

Nierozumie o co wam chodzi? Jaki śmietnik? Co wam sie dzieje na tym kompie ze tak to nazywacie? :expressionless:

lukasz12340, włącz Windows Update a po restarcie systemu zaznasz niezapomnianych emocji :x Nawet po deinstalacji VTP pozastawiane są jego pliki…

a ja już to pobierałem 7 razy i zawsze błąd CRC czy jak, ale wreszcie za 8 razem działa ;D teraz instaluje i zobaczę co z tego wyjdzie, a aktualizacji nie robie i nigdy nie mam problemów, szkoda mi moich limitów transferu na aktualizacje, chodź i tak mam ciecie co 2 tygodnie.

felek jak zainstalujesz to zarzuć screeny :slight_smile: i pochwal sie instalacją tego :mrgreen:

Vista Transformation Pack 7 jak i inne jego wersje to wcale nie jakieś bomby komputerowe jak tu niektórzy piszą. Ja mam WinXP bez żadnego packu ,aktualizacji i chodziła każda wersja, ani razu formata nie robiłem, nie muliło tak kompa (a komp dojechany i stary).Pack zawsze robi kopie oryginalnych plików do WINDOWS\VTP\ wiec w razie “W” to można pozamieniać.

Teraz zobacze jak sie VTP7 sprawuje

PS.Jeden dzień po premierze a już poprawkę wydali :smiley:

Już zrobiłem parę screenów i teraz będę je tu dawał:

9f4ae11b0015e607m.jpg

Pierwsze spojrzenie na VTP7 :wink:

8fbd863eec47b5b5m.jpg

Tu jest otwarte okienko mój komputer i otwarte Menu Start.

a737dc7deb0c86c0m.jpg

Otarte okienko z Gadget w Sidebar.

c3c5a7bd0efe2f82m.jpg

Opcja Szukaj, niestety jak widać nie została zbytnio zmieniona.

cf4774d3b83a0fb6m.jpg

A oto przedstawiam wam IE 6.0 :smiley:

Następne screeny będą z WMP11 i IE7 tylko najpierw muszę te programy zainstalować ;D i może jakieś screeny z dodatkowymi programami :smiley:

Parę zdani o VTP7:

VTP7 zainstalował się szybko, i zaletą było to że nie musiałem wywalać WTP6 :stuck_out_tongue: jak widać wygląd jest niezły, no i wreszcie zmienili te chamsko obcięte w pół logo Stara na pasku zadani, no i też wreszcie jest funkcja szukaj z poziomu Menu Start i dobrze działa, mamy też nowe funkcje w Sidebar takie jak np Update, nowe Gadgety które też możemy sobie dodać, i wg mnie tan Pack nie muli kompa, no może dlatego bo nie robie aktualizacji ale spróbuje zrobić i zobaczę jak naprawdę jest :stuck_out_tongue: . Tylko że szkoda że jeszcze nadal nie ma AeroGlass no może że ja nie potrafię włączyć, ale dziś będę sprawdzał wiele rzeczy to może mi się jakoś uda ;D

no to na tyle o VTP7.

Pozdrawiam. i zachęcam tych którzy lubią się bawić w takie rzeczy do instalacji tego czegoś :wink:

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 12:58

a i sorry za literówki. takie jak [Otarte - Otwarte], [stara - start]

felekdf14 czemu menu start masz w języku angielskim?

Wiesz właśnie nie wiem, ale mnie to jakoś mało przeszkadza :wink: a jak będzie potrzeba polskiego menu start to się je jakoś spolszczy.

poprostu mnie tylko to zdziwiło że po instalacji VTP 7.0 menu start jest po angielsku.

na srtonie oficjalnej windowsxlive czy jakoś tak są różne warianty językowe w tym j.polski, wystarczy pobrać i podmienić z plikami programu ViStart

Miałem taką małą aplikację która zmienia Menu start na takie same co jest w VTP 7

to zapodaj linka.

Nie moge znalśdź linka ale było to gdzies na stronie Windowsxlive

Spolszczenie do ViStart możecie znaleść tutaj http://www.lee-soft.com/vistart. Z całego archiwum ze spolszczeniem zamieńcie plik settings.xml z tym z VTP.

Dzięki, ale ja już se sam spolszczenie zrobiłem ;D

siemka jestem nowy i chcialbym sie zapytac jedna rzecz a mianowcie jak zrobic zeby pasek zadan byl juz po wlaczeniu systemu i caly styl z visty oraz ViStart zeby tez byl od razu a nie trzebabylo wchodzic i wszystko ustawiac prosze o odp

A co do Vistart to naprawde niec polecam…po tym juz wogole nie mam menu satr…i był format tak samo jak po całym VTP7.