W co gra user - mała ankieta

Zastanawiam się ostatnio w jakie fps-y najwięcej grają po sieci userzy forum , a więc przekonajmy się :slight_smile:

warrock, albo to bardzo sporadycznie. W dodatku po grze mam tydzień+ przerwy bo tam haxów dużo. Ale ogólnie rozgrywka wciąga. Czasami też w bf2(nie mylić z bc2) >> klasyk

Zabrakło Unreal’ a Tournament’ a jak i Diablo II LoD (to nie fps :P) [-X

Ech,pierwszy Crysis też powinien być na liście,bo często do niego wracam :wink: A poza tym BF BC2,R6 Vegas,a teraz BioShock

Counter Strike 1.6. Gram w to już kilka ładnych lat :slight_smile: Inne fpsy sporadaczynie, czasem jeszcze jakiegoś Black Opsa pogram, ale to rzadkość. Jeszcze żadna gra nie przyciągnęła mnie na dłużej oprócz kanterka. Grafika mocno nie dzisiejsza, ale to nie ona stanowi grę.

Ramirez zapomniales o Team Fortress 2 :slight_smile:

wymienić bym wymienił więcej ale jak znając życie zostanie ta ankieta pewnie dość szybko usunięta , albo się zakopie i już nie wypłynie :frowning:

halo 2 dałeś a nie wiesz że sa nowsze części halo 3 i reach…

jako gracz, zapraszam na swojego bloga :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/steemm

ramirez1 a gdzie Quake? To kultowa strzelanina!

Gram w Quake III Arena , multiplayer oczywiście. Graficznie koszmar, ale grywalność super :slight_smile:

Moją ulubioną grą jest też Half-Life II. BDB strzelanina, grafika też mi się podoba.

Gram też w Grand Theft Auto:San Andreas. Najlepsze GTA z całej serii. Jedynie 4 mu dorównuje.

Wszystkie gry kupuje u dresa na giełdzie RTV- nie przywiązuje uwagi skąd mam gry :stuck_out_tongue:

Żadna z wymienionych. Kiedyś zagrywałem się w Warrock-a ale od kilku lat prawie codziennie wieczorkiem w BF2 z modem AIX2. Jak dla mnie żadna gra nie zdołała tego pobić i chyba nawet nowy BF3 tego nie zmieni.

Ja tylko w counter-strike 1.6 Steam, na wakacje będzie 3 rok. :wink: Po za tym inne jakoś nie mogą przypaść do gustu. :wink:

Ostatni FPS w jaki gralem to CODMW2 … widzieliscie gameplaye z battlefield 3 ? to juz wyglada jak film a nie gra : O

BF3 no to będzie się działo jest już kilka filmików z gameplay’u w single jak i w multi

ja niestety jestem bardzo limitowany sprzętem ponieważ mam 8600m GT 256 mb i 2 giga Ramu i marne Core2Duo ale przyznam że COD MW2 nawet nawet spoko pociągnie…

CS 1.6

Enemy terrotor no quarter,] dodatku jestem jego 2 drugim adminem

a serwer jest 70 na rankingu światowym :>.