W co lubicie grać?

Ja nie przepadam za graniem w gry, lecz chciałbym pograć w jakąś fajną gierke. Co proponujecie?

PS: Lubie grać w wyscigi, ale kto wie… :wink: .

Jak wyscigi to teraz najlepszy jest Need for Speed: Underground 2! !!

Wpisz w forumową wyszukiwarkę hasełko “gry” i znajdziesz tego tyle, że…

Omówiono chyba już wszystko - strzelanki, platformówki, wyścigowe itp. itd.

To tylko jeden z wielu tematów

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=2389&highlight=gry

Operation Flashpoint… góry FPP wg mnie. Mistrz realistycznosci pola walki…

strategia C&C generals

W szczególności lubię RPG: Neverwinter Nights oraz Baldur’s Gate, ale w NFS Underground II też lubię od czasu do czasu pograć :stuck_out_tongue:

FIFA 2005

jak wyścigi to tylko UNDERGROUND 2 a po za ty to lubie też FIFKE 2005!!

Neverwinter Nights i Świątynia Pierwotnego Zła - Polecam !

Jeszcze lubie pomucić w Pro Evolution Soccer 4 :smiley:

JAk strzelanina 2D to

Half life 2d codename gordon

Te gry wedlug mnie sa najlepsze… :lol:

FIFA 2005 -od kiedy ją mam nie gram w nic innego.A kupiłem ją kilka ni po premierze :smiley: Cóż wiele osób twierdzi że PES 4 jest duuużo lepsza,jednak ma większe wymagania i nie na każdym komputerze odpali-wiem coś o tym :slight_smile:

Ja tez caly czas w to gram.W ktorym jestes sezonie?? :lol:

Jak wyscigi to NFSU2 a jak szczelanka to Half life 2D i tak to jeszcze gram w FiFe 2005!! !!

Ja kocham serie Tomb Raider :slight_smile: :smiley:

Sims 2

Po co się oszukiwać:) Wśród wszystkich gier FPP w jakie pomykałem najlepsze to UNREAL i HALF-LIFE (wraz z kontynuacjami), ale nie potrafię powiedzieć, która lepsza - dlatego nie sypiam:)

A ja jako jedyny na tym forum nawet nie wiem co to HALF LIFE :lol: nie znam nawet fabuły tej gry… Moja ulubina gra to Call of Duty: United Offensive oraz Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku :smiley:

Najlepsze sa Wolf ET i PES4!!

No więc Half-Life to jedna z najbardziej przełomowych FPP - klasyk! Naprawdę świetnie się gra, a o fabule nie będę się rozpisywał bo mi się nie chce:) Jak lubisz trochę postrzelać to musisz spróbować. Najlepiej po kolei (Half-Life; Half-Life:Opposing Force; Half-Life:Blue Shift), żeby zobaczyć historię z 3 różnych perspektyw.