W co nowszego pogram na tym komputerze

Witam

Zwykle grywam tylko w CS1.6 i FM08 ale zmieniłem coś w komputerze i chciałbym sie dowiedzieć w co mogłbym fajnego i nowszego na tym komputerze pograć:

x2 4000+

1GB Ram 667

Radeon x1650 ;(

jak luisz counter strike-a to pograsz w CS: Source

Half Life 2 całość - 3 części i Farcry. Wystarczy na chwilkę zabawy.

Gta san andreas , Doom 3 , Call of duty 1 i 2 , NFS most wanted i carbon

Achh … nisko oceniacie jego kartę ;]

Ja na radku 9600 przeszedłem w bólach (czyt. 15-40fps) COD4 a Wy mu do tej karty polecacie COD1 i 2 :smiley:

Ja sądzę, że pograsz w większość nowych gier, choć pewnie wiele z nich ruszy tylko na minimalnych detalach etc.

Do tego bym dodał COD4 spokojnie pograsz na swoim kompie.

A tutaj NFS:Prostreet też spokojnie powinien chodzić.

W zasadzie to prościej było by powiedzieć w co z nowych gier nie pograsz, bo większość ruszy :wink:

W większość nowych pogra, ale na minimalnych ustawieniach. A nie pograsz w: Crysis’a :stuck_out_tongue:

A tak to polecam:

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Battlefield 2142

NBA Live 08

A ktos osation mowil ze na minimalnych i niektórych srednich odpalił crysis na sempronie 3000+ 1 gb ram i radeonie x1350 udowodniając to skrinami xD

Spokojnie pogra ;] Na najniższych w 1024/768 na pewno będzie płynnie chodził, czy na wyższych detalach to nie wiem bo nie testowałem na takim zestawie.

Odpalić może i odpalił, ale grać się pewnie nie dało bo fps był nie większy niż ~5. Screena to możesz zrobić na high na takim kompie, ale ten kto dawał te screeny z medium detali na takim kompie na pewno nie pokazał jaki fps miał podczas gry, a nie patrzenia w niebo czy piasek ;]

A pytanko jaka najtansza karta graficzna usprawniłaby działanie gier. Nie potrzerba dx10, wiec… nie musi być to 8600gt od palita xD

Ludzie coś słabo się znacie na sprzęcie. Miques pograsz właściwie we wszystko włącznie z crysis na medium detalach ;p Skąd to wiem?? Bo mój kolega ma identyczną karte, tyle samo ramu tylko procek słabszy i gra na medium w crysis.

Ale ta karta jest bardzo dobra i mocno podniesie CI wydajność gier, zresztą nie jest też droga.

Crysis ma to do siebie, że im dalej jesteśmy tym bardziej gra zwalnia. Dramatycznie zaczyna się w statku kosmicznym. Zresztą w Crysis’a powinno grać się na wysokich ustawieniach, bo to nie frajda grac w niego z grafika FarCry’ja.

Dla mnie osobiście Crisis to właśnie taki odwalony na maxa Far Cry ale mimo wszystko gorszy jak dla mnie.

A grafika nie jest najważniejsza tylko grywalność co w crisisie nie jest bóg wie jak wysoka w porównaniu z Gear wars czy COD 4

ET: Quake Wars, wiedźmin (low detail), Need For Speed Pro Street, Fifa 08… jeszcze troche sie znajdzie, nie masz takiego tragicznego kompa

Wiedzmin na tym sprzęcie na medium leciutko poleci ;] i raczej ze wskazaniem w stronę high detali, a nie low.

Ja jeszcze dodam od siebie

Gear wars , Unreal Turnament 3 , TDU ,

PS. Ludzie już nie przesadzajcie że ATI to kompletnie słabiutkie karty .Każdy może mieć wtopy tak jak Nvidia miała ze swoimi Geforcami FX i 4 MX

Miałeś na myśli Guild Wars czy Gears of War?

Bo takiej gry jak Gear Wars nie ma :stuck_out_tongue:

Na tym kompie ruszy, i da się pograć praktycznie we wszystko, oczywiście nie na max detalach, ale da się grać.

We wszystkie nowe gry sobie pograsz. Na moim złomie nawet demo crysisa na low w 1024*768 ładnie chodziło… Jedynie z CoD4 miałem problem i sobie nie pograłem :confused: