W czasie ogladania filmy sie zacinaja

Witam mam problem z filmikami… Mam Vista no i zainstalowałem se program Best Player i jak odpalę program i włączam filmiki które dostałem to film mi się zacina i czasami wyskakuje ze problem com surrogate przestał działać wiec naciskam na szukaj pomocy online i dostałem ze muszę wejść na panel sterowania i tam znalez to com surrogate bo to jest niby jakaś zapora coś takiego. Ale i to nie pomaga filmiki się zacinają dalej… Filmiki są w AVI

Proszę o pomoc z góry dzięki

P.S może jakiś program trza??

matteus15 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Sprawdż na WMP i innych odtwarzaczach :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … io+i+video

Może masz nieodpowiednie kodeki :

viewtopic.php?f=3&t=281955&p=1881755#p1881755

viewtopic.php?f=2&t=242429

/ DirectX nie instaluj masz Vistę i DirectX 10 /.

Jeśli masz Nero, to w opcjach WMP poszukaj ustawien pluginów i tam wyłącz dodatki z Nero. Ponadto przejdź do katalogu C:\Program Files\Common Files\Ahead\DSFilter i tam zmień nazwę pliku NeVideo.ax.

Jak to nie pomoże to zmień kodeki, post wyżej.