W CZym leży problem?

Mam problem z kumplem na dc miałem huba tylko dla zarejstrowanych wpadł taki flooderski team na niego . Hub stał na moim kompie i teraz mam problem bo nie wiem co mam zrobić z dc zrezygnowałem ip mam zmienne a i tak on lub oni atakują mój komputer .

Atak nazywa się Ddos ora synflood mojego operatora to nie opchodzi ale chce poprostu wiedzieć skąd te cepty mają moje ip skoro ja na dc już nie siedze a ip mam zmienne :frowning:

ostro pojechane!!

wcale sie nie dziwie! !!

ale siedziales!!

Co chcesz zrobic?

W czym Ci pomoc?

poprostu jak zrobić aby nie mieli mojego ip :slight_smile: kiedy nie będą mieli mojego ip wszystko się skończy

hahaha --wykasuj ich pamiec!!!hahhaa

Każdy może go mieć skoro jest to IP serwera proxy AOLa

Ja proponuje wyciągnąć wtyczke od neta i zainstalować dobrego firewall`a i potem sie podłączyć :lol:

musg a na poważnie nie da się nic ? jak oni dochodzą do mojego nowego ip ?

Nom tak ale to normalni ludzie oni z aol nie mają nic wspólnego nie łapi czy mogę teraz coś zrobić ? coś zmienić . z firewallem się nie martwie mam kasperky anti-hacker .

dochodza bo sie sprzedales!!

efekt:

…dlaczego łazisz ,gdzie Cie nie proszą??

Znasz zasady P2P?

Znam dc traktowałem jak zabawe nigdy nie sciągałem niczego oprucz muzyki bo nic więcej nie chce sciągać mam niezbyt dobrego neta tylko 128 kb/s ;( a hub był dla kumpli zgrana paka można powiedzieć że z wszytkimi sie znałem w realu :wink:

A więc nic mi pozostało jak zmiana neta ? firewall podobno nie przetrzyma ataku z servera 100 mbitowego ;/

Czytaj" IP" :slight_smile:

PS:

Znam wielu kumpli :smiley: :smiley:

W realu!

Czytaj" IP" :slight_smile:

To znaczy poszukać teamtów związanych z ip czy jak ? :oops:

Insectzero są również programy do maskowania IP 8)

sa ,masz racje ale w tym przypadku to musztarda po obiedzie…

wiadomo, ale lepiej używać tych proxów niż nadal być narażony :?

Czyli jak ? co mam zrobić ?

Jakie ? może nazwe może być darmowy jaki płatny .

steganos internet anonym 7.0 8)

Właśnie są programiki do ukrywania IP :slight_smile:

oto jeden z nich ----->

http://www.members.lycos.co.uk/dugiweb/ … e.php?id=4