W czym została zrobiona ta strona?

Witam. Czy mógł by ktoś, kto zna się na HTML napisać w jakim programie została zrobiona ta strona: http://www.adziu90.yoyo.pl . Dodam iż jest to moja strona (użyłem gotowego szablonu i pozmieniałem grafikę) i teraz muszę wiedzieć w czym została ona wykonana, jest to dla mnie bardzo ważne. Proszę o pomoc! :slight_smile:

a to myślisz, że ktoś jest wróżką. Skąd niby ma być wiadomo jakiego narzędzia ktoś użył do jej pisania?

Jak by się uparł, to można ją napisać używając systemowego notatnika :slight_smile:

A ty w jakim programie ją edytowałeś?

Pajączek 5 NxG Professional. Czyli nie da się rozróżnić w jakim programie była obiona dana strona?? Tą stronę przygotowałem do szkoły na technologię informacyjną i nauczyciel napewno zapyta w jakich programach była ona stworzona … i tu pojawia się problem… :confused:

w kodzie strony nie ma tagów meta określających program w którym była tworzona strona, więc mogła być tworzona w każdym programie, nawet w notatniku :slight_smile:

Chyba jak tworzyłeś stronę to powinieneś wiedzieć w czym ją robiłeś ??

Napisałem, że jest to szablon, w którym pozmieniałem grafikę itp.

Więc wejdź na tę stronę, z szablonami, i poczytaj opis w jakiej technologii została zrobiona. A jak nie ma, to skontaktuj się z twórcą. Chyba rozumiesz, to co, napisali koledzy ??

AdZiU po kodzie źródłowym nie widać, w czym został zrobiony ten szablon, ale w szablonie (początkowa wersja) pewnie masz dane autora, radzę się zwrócić do niego. A co powiedzieć nauczycielowi? Przyznaj, że to szablon, który został przez Ciebie zmodyfikowany w Pajączku 5 NxG i po krzyku. Jest wiele programów do tworzenia stron internetowych, i trudno jest nam zgadywać w czym to zostało wykonane (w Notatniku - wątpię :stuck_out_tongue: raczej obstawiałabym Dreamweaver)…

To się może zdecyduj bo na stronie widzę

Stworzeniem szablonu, pocięciem grafiki oraz utworzeniem CSS zajął się Adrian”

oo i jeszcze takie coś…

“Wszelkie Prawa Zastrzeżone ©2007”

Skorzystałeś z gotowego szablonu i zastrzegasz sobie prawo?

za samą strone powinieneś dostać 1 8)

nie dość że gotowiec to jeszcze napisany prechistorycznie…

nie ważne w czym zrobiłeś strone, ważne aby ona jakoś wyglądała [nie tylko wizualnie]

Hmmm 1, no ogólnie to fajnie masz… pffff

Nie przesadzaj, pozion informatyki w szkołach jest niekiedy żenujący…

:o dzięki nie wiedziałem :slight_smile:

to nie znaczy że taki sam poziom musi przedstawiać uczeń

Jeżeli wiedze czerpie z lekcji informatyki, to po SP będzie umiał się posługiwać MS Paintem, po gimnazjum będzie potrafił napisać instrukcje dla żółwia w jakims programie typu Logo… Oczywiście, że nie musi, ale statystycznie tylko niewielki odsetek potrafi się zmobilizować do samonauczania, większość siedzi na “FoTeChCe BlOgAsKu I gAdUlCu”.

die.eye i to jest przykre… ale wątpie aby było tak że nauczyciel zadał im zrobienie strony bez wcześniejszego “wytłumaczenia” a wiadome jest że jak na np. bilogie czegoś nie wiesz to sie “dokształcasz” np. ściagajac cos z netu… dlaczego to nie jest tak w przypadku robienia stron?

Nie jestem w stanie Ci tego wytłumaczyć… Może ze zwykłego lenistwa… Nie ma pojęcia

AZPR może byś tak nie krytykował innych… nie jest to zbyt miłe.

AdZiU trzeba być otwartym na wszytko, a na krytyke wszczegolnosci…