W IE 7 nie działa klawiatura polskiego programisty

Dziwne jakiś czas temu na pewno działała teraz zauważyłem, że jak jestem np. w google i próbuję w pasku wpisać wpisać np. „ż” to nie mogę. Klawiatura „polska – programisty” jest włączona bo jak piszę w edytorach i w Mozilla Firefox to działa.

Ekranowo IE wyświetla wszystkie litery prawidłowo a kodowanie jest włączone na [unicode UTF-8]

Kiedyś już to miałem wtedy wystarczyło „przywracanie sytemu” teraz jednak nie mam gdzie się cofnąć.

Ustaw na Europa środkowa ISO.

A nie zainstalowałeś przypadkiem Google Toolbar? U siebie kiedyś zauważyłem, że przy aktywnym Google Toolbarze nie mogę pisać liter z polskimi “ogonkami” np. w księgach gości i innych polach z poziomu Internet Explorera. Sprawdź w “Narzędzia” -> “Paski narzędzi” i ewentualnie odfajkuj Google Toolbar.

Nie to nie to dalej nie działa polskie literki muszę ręcznie wklejać. Żadnych zmian nie wprowadzałam, może przyszło to z najnowszymi poprawkami do IE7 i tamto namieszało ?

Złączono Posta : 26.02.2007 (Pon) 19:34

Problem rozwiązany. Winowajcą jest program BitComet który instaluje do przeglądarki IE dodatek o nazwie: BitComet Helper. Jego aktywna obecność powodowała, że we wszystkich formularzach niemożna było używać poprawnie polskich liter.