W IE nie działają strony, Mozilla i Opera się wyłączają

(Przemek Linh) #1

Mam taki problem, mianowicie ustawiłem sobie zabezpieczenie hasłem przeglądarke internetową InternetExplorer, hasło zapomniałem, a teraz IE przydała by mi się gdyż za jej pomocą jedynie można skanować skanerem internetowym MKS, a taki skaner zwykły komputerowy nawet mi się nie chce zainstalowac bo coś z moim komputerem jest nie tak, po uruchomieniu instalacji sama się od razu wyłącza :frowning: Nie mam pojęcia co mam robić… mógłby ktoś pomóc?

z góry dziękuje

(Joan Sunshine) #2

Ja proponuję jeśli coś jest nie tak z kompem wrzucić do działu “Bezpieczeństwo i logi HJT” zestaw logów z Silenta i HijackThis według tego: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654 :slight_smile:

(MarS) #3

Od kiedy to IE można zabezpieczać hasłem?

(Przemek Linh) #4

nie wiem od kiedy można zabezpieczać w każdym bądź razie ja zabezpieczyłem… może nie zabezpieczyłem konkretnie IE ale wszystkie witryny :confused: teraz ni umiem tego zdjąć :frowning:

Taki kolejny problem: jak włączam niektóre linki np. własnie te podane wyżej

(http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654) to mi się cała mozilla wyłącza z operą dzieje sie tak samo, nie mam pojęcia co się z tym dzieje, a skanować antywirusem komputer nie moge :frowning:

Wcześniej doradzano mi też usunąć IE całkowicie z komputera, ale niestety nie umiem, (miałem usunąć wchodząc w tryb awaryjny - bez skutku… dalej siedzi w komputerze)

(MarS) #5

To Ty zablokowałeś sobie dostęp do klasyfikatora treści a nie do IE

Edytor rejestru i odszukaj klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\ Software\

Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Policies\ Ratings. Tutaj po prostu

skasuj wszystkie wpisy.

(Przemek Linh) #6

naciskam uruchom —> wpisuje: “regedit” —> włącza się na chwile okienko rejestru systemu i odrazu znika nie mam pojęcia czemu. Pomocy

(qrczak13) #7

Spróbuj przez start > uruchom > cmd > regedit

(Przemek Linh) #8

też nic nie pomaga :frowning:

(squeet) #9

To zrób w trybie awaryjnym.

Podczas startu systemu wciskaj F8 i z listy wybierz Tryb awaryjny.

Później już tylko:

(Monczkin) #10

Informuję, że logi, jeżeli jest potrzeba PROSZę ZAMIESZCZAć W TEMACIE, KTóREGO DOTYCZY PROBLEM. NIE TWORZYć NOWYCH TEMATóW WYRWANYCH Z KONTEKSTU CZY DUBLUJąCYCH OPISANY PROBLEM :!:

Proszę w ten sposób nie pisać.