W jaki sposób można grać w Wolfa Enemy Terytorial?

W jaki sposób można grać w Wolfa Enemy Terytorial??Po sieci??

Wchodzisz na jakiś serwer i grasz :smiley:

To jest darmowa gra sieciowa (netowa) więc w czym problem?

Chodzi Ci o LAN ??

zainstaluj pacha 1.2 bo inaczej nie pograsz-sciagaj wszystko z serwerow i i nie zrazaj sie jak cos sie wali kilikaj na nastepny i wybieraj najnizsze pingi-podgladaj innych graczy i nie dawaj sie zabijac:) poczatkujacemu nie polecam serwerow z xp sawe bo nie wyjdziesz z respa-to najlepsza gierka tego typu-i nie wpadaj na miska bo zginiesz marnie:))))))))pozdro

Eee o co Ci chodzi ?? Chcesz wiedzieć jak włączyc grę krok po kroku ??Jeżeli tak to napisze Ci :

Jeżeli masz już grę zainstalowaną i patch uaktualniający (mogę Ci wysłać na e-mail)

Potem ustawiasz sobie profil (o ile wcześniej go nie ustawiłeś)

Następnie naciskasz przycisk “Play online”

Wybierasz serwer z listy która po jakimś czasie się załaduje lub wpisujesz inny adres serwera

Po wybraniu czekasz arz Ci się mapy i inne graty ściągną (ja polecam serwer 83.240.0.168:27960 [san na nim gram mój nick to Divinorum PL])

I wybierasz drużynę (alies/axis lub jesteś widzem)

Wybierasz klase (inżynier, medyk, żołnierz, zaopatrzeniowiec amunicji [nie wiem jak się nazywa po polsku] i snajper

Wybierasz broń

I idziesz na podbój :smiley: !!

EJ a z kąd tego patcha moge pobrać?? dajcie linka!

Patcha możesz pobrać z tąd: http://enemy-territory.4players.de:1041/

Jest tam także ET Pro 3.1.0 , to też ściągnij :slight_smile:

A skąd wogóle mozna te gre sciągnać, zna ktoś jakaś stronke:(,juz chyba wiem:), oki gre znalazlem ale co jeszcze powinienem sciagnac zeby grac na sieci tylko te 2 pliki czy jakies dodatkowe mapy, bronie ?? dzieki