W jaki sposób można wziąść debet w Inteligo?

Witam !

Chciałbym się dowiedzieć jakie wymagania, jaki obrót na koncie trzeba mieć w inteligo.pl żeby móc wziąść debet ??

Z góry dzięx za wszystkie odpowiedzi !

teoretycznie po pierwszej wpłacie na konto możesz składać wniosek już o debet :slight_smile:

Nom już miałem na koncie obrotu około 500zł ale dalej klikam i tam pisze że w ciągu 90sekund odrazu jest odpowiedź i mi wyskakuje że jeszcze zamało jakoś tak

sam sobie odpowiedziałes…

Nom właśnie a mi chodzi o to czy ktoś wie ile trzeba mieć kasy, obrotu na koncie żeby wziąść debet ??

to oni indywidualnie dla każdego ustalają.

Ja mam 1600 miesięcznie obrotu, a jak chce składać wniosek o debet, pisze że z informacji blablabla wynika że nie możesz ubiegać się o debet :smiley: :twisted:

Sprawdzę, czy po rozmowie z konsultantką będę mógł korzystać z debetu xD :slight_smile:

Nom właśnie mi to samo :? a na stronce pisze że już po pierwszej wpłacie na konto można skozystać z debetu… To może jak z 10tysi bym miał obrotu to by mi przyznali :?

Ja dostałęm debet w wysokosci 400zł pożniej powiekszałem do 800 na tym koniec zamknąłem konto.

A jakie miałeś obroty na koncie, że mogłeś skorzystać z debetu ?

Ja do tej pory nie mogę :stuck_out_tongue:

W inteligo jest Ciężko Debet uzyskać na początku też miałem problemy,a debet dostałem po 3 latach?Przed złożeniem wniosku jest werifikacja danych czyli w tym systemie zostały wprowadzowane warunki złożenia wniosku,Jeżeli nie spełnisz wszystkich warunków,i nie wszystkie dane zostały spełnione to nie złożysz wniosku.

a liczą się czas posiadania konta stałe miesieczne wpływy ok 500 lub wyższe srodki dostepne w dniu ubiegania się o debet im wyzsze tym lepiej,wiek,adres zamieszkania,wykształcenie,zawód,aktywność rozumiania przez wykonanie przelewów i transakcji bezgotówkowych kartą.

część z tych kryteriów ma wieksze znaczenie,cześć mniejsze bo debet mozna dostać już po pierwszej wpłacie.Zatem mogę cię zachęcić do wypełnienia wniosku po 3 latach lub mniej piosadania konta?.

A Jaką informacie otrzymujesz taką !!

aero chyba za rok złożysz lub więcej z tego co wiadomo to jesteś nie pełnoletni dla inteligo.Bedze ci sie pojawiac nie posiadasz zdolnosci kredytowej wymaganej do przyznania,po zdjeciu pierwszej blokady?.

Mi sie taka informacja pojawia:Przepraszamy, z weryfikacji Twoich danych wynika, że nie możesz ubiegać się o debet ponieważ:

Nie posiadasz zdolności kredytowej wymaganej do przyznania lub zwiększenia produktu kredytowego.

ze względu że nie mam wpływów na konto dopiero bede miał(nowo otwarte).

Ja złoże wniosek że względu że jestem całkowicie pełnoletni dla inteligo.

według mnie wystarczą około 500 zł

aero chyba za rok złożysz lub więcej z tego co wiadomo to jesteś nie pełnoletni dla inteligo.

Co znaczy niepełnoletni dla Inteligo ?

mam 21 lat :smiley:

Dochody takie jak w poście pisanym wcześniej :smiley:

POsiadam konto od prawie roku teraz , wcześniej miałem konto rok, ale umowę zerwałem.

Aktywnie wykonuję i przelewy i płacę często kartą , więc o co im chodzi ? :stuck_out_tongue:

Aero,żeby ci coś pomóc.Powiedz mi jaka informacja się pojawia?.

w twoim wieku mi się też pojawiała informacja nie posiadasz zdolności kredytowej.

Aero,Każda werifikacja danych dla innych klientów jest inna.

Ja ci warunków nie zmienie,bo to bank sobie ustalił i tak ma być

Warunkiem przyznania debetu jest otwarcie konta Inteligo i aktywne korzystanie z konta Inteligo. Ponadto osoba ubiegająca się o przyznanie debetu musi posiadać zdolność kredytową, być pełnoletnia, posiadać telefon, legitymować się ważnym dowodem osobistym lub paszportem oraz posiadać numer PESEL. Istnieje również wymóg terminowej spłaty innych zobowiązań kredytowych w ramach konta Inteligo oraz w innych bankach.

No mi się pojawia info że nie posiadasz zdolności kredytowej blablabla ;/

pojawia ci się dlatego że względu na wiek.Za rok lub 2 lata złozysz wniosek wczesniej nie.

mnie sie pojawiał wniosek kredytowy a u ciebie? a kredytu nie chesz.

Spróbuj złożyć wniosek o kredyt?.

A jak składam wniosek o kredyt pojawia mi się :

Przepraszamy, z weryfikacji Twoich danych wynika, że nie możesz ubiegać się o kredyt Inteligo, ponieważ:

* Aby ubiegać się o produkt kredytowy musisz aktywnie korzystać z konta Inteligo od co najmniej 3 miesięcy.

Według mnie to ciężko uzyskać debet i kredyt w inteligo? !!

Mnie sie pojawił wniosek o kredyt,ale teraz pojawia sie informacja aby ubiegac sie o produkt kredytowy musisz aktywnie korzystać od conajmniej 3 miesiecy(ze wzgledu brak wpłat)

Według mnie to jesteś za młody żeby uzyskać,kredyt czy debet w inteligo.

jeśli chcesz uzyskać kredyt lub debet to przejść do innego banku pozdrawiam i życzę powodzenia?.

wiek cie trzyma i to dane nie zostało spełnione,więc nie złozysz wniosku.

inteligo takie warunki sobie ustalił i nic z tym nie zrobisz.