W Jaki sposób wyodrębnić SP3

(levisek82) #1

Witam. Może mi ktoś powiedziec w jaki sposób wyodrębnić SP3 i i i wstawić do Windows XP ale bez użycia nLite. Za kazdą dobrą rade z góry dziękuje.

(Roomunho) #2

ale co chcesz konkretnie zrobić? skąd chcesz go wyodrębnić? SP3 można ściągnąć stąd http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=pl . integracja instalki bez użycia nlite nie jest prosta

(levisek82) #3

Ja już mam SP3. Ale chciałbym go wyotrębnić i zintegrować tak samo jak SP2 z Windowsem próbowałem tak samo zrobić jak z SP2 ale nie idzie coś jakiś błąd że tego pliku niema na partycji a z wiersza poleceń też tak samo

(pakeroso) #4

Ja robię to tak:

• kopiuję płytę z XP na dysk za pomocą nLite

• wyodrębniam: (ścieżka do SP3) /x:(ścieżka gdzie go wypakować)

np. windowsxp-kb936929-sp3-x86-plk.exe /x:C:\SP3

• integruję: (ścieżka do pliku Update.exe, wypakowanego SP3) /integrate:(ścieżka do XP na dysku)

np. C:\SP3\i386\Update\Update.exe /integrate:C:\XP

• wypalam obraz bootowalny za pomocą nLite

i hula aż miło na niejednym już kompie :slight_smile:

(levisek82) #5

pakeroso wielkie dzięki CI wszystko poszło super. A może jeszcze wiesz jak wyodrębnic w taki sam sposób IE7? :cry:

(pakeroso) #6

Niestety o ile mi wiadomo IE7 nie można już w taki sposób zintegrować.

Jeśli chcesz go zintegrować to tylko za pomocą nLite dodając IE7 do listy aktualizacji do zintegrowania.

Mnie jednak ten sposób jakoś nie przekonuje.

(levisek82) #7

PAKEROSO a w nLite jest takie coś dodanie klucza własnego to np:. nie bede musiał go wpisywac podczas instalacji Windowsa????

(Alden Jone) #8

To już jest niestety crackerstwo i tu Ci nikt w tym temacie nie pomoze..

(pakeroso) #9

Alden , jakie znowu crackerstwo ??

Wpisywanie swojego, oryginalnego klucza na swoją dystrybucję Wina jest czymś złym?? nie przesadzajmy :wink:

levisek82 , opcja ta powinna działać chyba tak jak myślisz, jednak w zasadzie nie wiem czy to działa, szczegół którego już nie pamiętam :slight_smile:

(levisek82) #10

Właśnie jakie to crackerstwo jak ja chcem wpisać swój klucz a nie go łamać czy Bóg wie co. Bo w tym nLite jest taka opcja wpisujesz swój klucz produktu i że podczas instalki nie musisz go wpisywac. PAKEROSO Dzięki sprubóje zrobić. Narzekają na tego SP3 ale umnie chodzi jak cudownie nie wiem czemu ale laptop mi zaczą ciszej chodzic szybciej sie otwierają sie partycje ja przy SP2.

(Alden Jone) #11

Oj wybaczcie już nie doczytałem do końca ze zrozumieniem, dlatego przepraszam za wprowadzenie w błąd - myślałem, że chodzi ci jak obejść wpisanie klucza aktywacyjnego podczas instalacji Windy..Wniosek jeden: Nie wchodzić na forum w nocy.