W jakich językach programujecie?

Witam, chciałbym dowiedzieć się w jakich językach piszecie swoje programy. Jeżeli wasze umiejętności skupiają się na kilku językach, wybierzcie tylko jeden.

Z powodu dużej gamy języków wybrałem (moim zdaniem) te najważniejsze.

Zapraszam do udziału w ankiecie

Pascal na poziomie początkującego, oraz trochę HTML.

A możesz mi pokazać program napisany w HTML

Bardzo logiczne i ambitne, nie powiem :?

Ja nie programuję wcale ale kiedyś bawiłem się w Pascalu, Delphi, liznąłem nieco C++, budowałem proste aplikacje w VisualBasicu.

Obecnie posługuję się na co dzień PHP, HTML, CSS.

PHP na poziomie początkującego. Będę się uczył :slight_smile: Innego jak na razie nie liznę…

html, css to nie są jezyki programowania, poza tym temat taki juz chyba był…

Ja w Delphi

Ps. Pobierzcie i ocencie moją pierwszą przeglądarke. Narazie jeszcze dużo nie działa min. enter, zamiast go trzeba wciskać idź do…

ale w kolejnej wersji jest bedzie już poprawione.

Pobierzecie z tąd: http://www.browser.yoyo.pl/twb.rar

tnt nieźle ale do przegladarki jeszcze bardzo daleko :wink:

żeby nie było ot, to php…

A gdzie C#???

C++ odpowiada mi najbardziej, w Delphi też coś czasem próbuję, ale nie jest takie fajne.

HTML znam, w planach na 2007 rok mam PHP

Delhpi kiedyś, C++ jeszcze rok temu, PHP obecnie jak mam zacięcie, Asembler pewnie za rok czy dwa, VHDL (jak by nie patrzeć też programowanie) zapewne też w niedalkiej przyszłości

Ja bardzo lubię programować. Programuje mniej więcej co 4 dni. Włączam pralkę, wybieram przeróżne opcje w zależności od tego jakie rzeczy mam brudne, trochę proszku i wszystko na czytniku LCD jest wypisane. A no i oczywiście nie zapominam o Calgonie! Dbam o swoje rzeczy :slight_smile:

Ja nawet tego nie umiem xD

A żeby nie OT to kiedyś bawiłem sie w HTML ale to chyba żadna sztuka :stuck_out_tongue:

PHP/MySql, CSS.

Na ten rok zostawiam sobie Javę, JS, AJAX’a, ASP no i doszlifować trochę php (za niedługo v.6 ma wyjść :D)

Przyszły rok - Assembler, C++ i Delphi wraz z Pascalem.

To jest tylko taka opcja: "Jeśli nie umiem nic :wink: "

Kolego, nie wiem co Ci się w powyższym zdaniu nie podoba. Może rozwiń swoją zaskakująco logiczną i ambitną wypowiedź?

Ale respekt dla Ciebie bo widzę, że budowałeś coś w VB. Tak trzymać…

Pozdrawiam :wink:

Programuję/programowałam/używam/używałam:

* C#

* ASP.NET 2.0 (coś wspaniałego - 2 kontrolki na krzyż i się ma system logowania)

* Java (nie mylić z JavaScript) -> zrezygnowałam z tego jak tylko zaczęłam poznawać C#

* C++ -> j.w.

Jeżeli o technologie internetowe to:

* HTML - obowiązkowo (zauważcie, nie piszę, że to jest język programowania :stuck_out_tongue: )

* AJAX (połączenie CSS, DOM, JavaScript - dlatego nie rozbijam tego osobno)

* i oczywiście PHP