W jakie gry gracie?

Ja też się pod tym podpisuje. Ale i tak StarCraft wymiata i oczywiście na Multiplayer !!

Tylko diablo2 Lod

:x

Ciekawe niby jak możesz grać w SA, jak jeszcze nie wyszło nawet na PS2. Ja gram głównie w GTA niedawno wróciłem do 3 a teraz czekam na SA na pieca. Czasami pogrywam w stara fifke 2002, bo nowszej nie mam

:expressionless:

mceurytos , nie zrozumiałeś kontekstu, w którym wypowiedział się punkroker. ;] Chociało mu o to, że nieługo ta gra wyjdzie. ;] Czytaj uwaażniej postyy :stuck_out_tongue:

no faktycznie mój błąd przepraszam

Ja gram w Medal of Honor: AA oraz Call of Duty, jak dla mnie to najlepsze gry. Kocham te klimaty :lol: :lol: :lol:

A tak na marginesie to znalazłem w sieci taki artykuł, tylko nie bierzcie przykładu z tego klienta :o :o :o http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,15039 za duzo grał w tą gre i chyba chciał nasladować swojego bohatera :? :?

Pozdro

A ściągnij se demo MoH pw fajna gierk bedzie widziałem u mojego ziomala

Ja jak gram to tylko w jakieś RPG, oczywiście czas przeznaczony na granie zajmuje mi albo morrowind albo baldur’s gate 2

Jedyna gra, w którą gram to ICY TOWER !!

W combo zamuję 25 miejsce w Polsce … (chyba :D)

Polecam

=; Witam =;

Ja gram dość rzadko ale jak już w coś gram to najczęściej w “Wolfeistain Enemy Teritory” (polecam)

Pozdrawiam :przytul:

a ja zagrywam sobie w America’s Army i Flight Simulator 2002

Jeśli chodzi o mnie to zaprzestałem grania w gry,gdyż przestały mnie kręcić :frowning: :?

Jeśli miałbym już wybrać,to skłaniałbym się ku strategicznym.

Moj ulubiony rodzaj gier to strategie!! :lol:

wtaj :piwo: w klubie panzer general to jest gra

Niestety nie zaznacze żadnej z tych opcji poniewż gram w: -strzelaniny

-strategie

-przygodówki

-troche w RPG, wyścigi, i w całą reszte która mi w łapy wpadnie!

Najbardziej lubie:

C&C: Renegate

Homeworld,Cataclism,2

Dungeon Siege

HALO

Unreal Tournament

… i jeszcze troche ale mi się niechce rozpisywać! :smiley:

Ja lubie grywac w strategie

Ja w strategie oraz wyscigi!!

Ja lubię grać w praktycznie każdy rodzaj gierek :smiley: lubię gierki ekonomiczne typu Capitalism 2 Industy Giant strzelanki Counter Strike Strategie Medieval Age of empires Kozacy…ogólnie lubię grać w gry i nigdy chyba nie przestanę lubieć grać…tylko trochę lepsza grafika w moim kompie by się przydała :smiley: