W jakiej cenie są dyski 320GB? Taka podwyżka cen?


(Tofifik12) #1

Mam takie pytanie w jakiej cenie mogę kupić nowy dysk 320GB pod IDE i czy mogę kupić dysk 2,5 cala i czy 3,5 będzie różnił się w cenie?? Kiedyś widziałem dyski Samsunga F1 320GB za 160zł a teraz są strasznie drogie czy jest możliwe żeby aż tak podrożały?? :slight_smile:


(Micoud81) #2

spójrz na kursy walut w ostatnim czasie, a odpowiedź na Twoje pytanie sama się pojawi :slight_smile:


(Darth ReX) #3

Kiedyś były nawet za 140zł... W tej chwili cieszę się, że zdążyłem z kupnem przed skokiem dolara... Bo to właśnie o kurs dolara wszystko się rozbija.


(Tofifik12) #4

No to trzeba się będzie wstrzymać z wymianą twardego :-o


(Baroš) #5

pewnie, że to możliwe. Wartość pieniądza spada. Banki padają. kryzys finansowy ogólnie panuje na całym świecie. Trzeba kupować póki warto bo później bedzie lipa.


(Tofifik12) #6

To ceny pójdą w górę czy spadną?? :-o


(Micoud81) #7

tego nikt z nas nie wie... można tylko spekulować.


(Kozza) #8

Sam wczoraj patrzyłem i też mnie zatkało. Samsungi poszły o 50 zeta :PP A jeszcze lepiej w jeden tydzień Radeony 4670 poszły z poniżej 300zł na 330 nawet 350 zeta. Ale na pocieszenie pamiątki są w miare tanie - 1GB 40 zeta ( o 10zł taniej niż w wakacje)

F1 we wakacje chodziły po 140 z haczykiem...


(system) #9

Grzesiek13 , Pamięci RAM będą też drożeć :wink: Tylko te produkowane w Polsce mogą nieznacznie pójść w górę (GoodRam)

Co do wzrostu, spadku cen... patrzcie na kurs dolara i sobie odliczcie 2 dni po tych dwóch dniach cena może o tyle wzrosnąć ile zmienił się kurs waluty.

p.s. ktoś mnie ostatnio pytał.. ceny gier nie zmienią się :wink: tak dla tych co niewiedzą


(niezDarek) #10

z tego co jest napisane w różnych serwisach bankowych to kurs walut może jedynie o parę groszy w najbliższym czasie pójść w dół, i tak przez dłuższy czas będzie się utrzymywać, ponieważ wszyscy twierdzą że polska waluta była do tej pory sztucznie przewartościowana