W Laptopie...Nie działa wejście na słuchawki

Witam. Chcę podłączyć laptopa do kina domowego dokładnie do DVD jest wejście MP3 Line-IN. Chcę podłączyć kablem takim jak do słuchawek z obustronnym

wejściem (czyt:DŻEKIEM) wiecie o co chodzi no i w laptopie jest wejście na słuchawki i chce połączyć te 2 wejścia żeby na kinie był głos z laptopa no i pech…Nie działa! co może być nie dawno jeszcze chodziło … jak podłączałem :frowning: a teraz nie chodzi mam w laptopie kartę Realtek POMOCY :?

wejście na słuchawki :wink: chyba wyjście? wyjście na słuchawki i wejście na mikrofon - tak bym nazywał :slight_smile:

1: sprawdź to wyjście - słuchawki grają?

2: jeżeli wyjście działa, to może zmieniłeś coś w ustawieniach DVD, do którego to podłączasz?

POdaj więcej informacji System jaki masz WIN Vista ?? Bo ja miałem taki problem na viście ale ustawiłem to w ten sposób

  1. klikasz na pasku systemowym (koło zegara) na głośniczek

  2. Pokaż urządzenia do odtwarzania

  3. I tam powinny być podane 2 urządzenia jak ich nie będzie to kliknij prawym obok tych urządzeń i pokaż urządzenia (nie pamietam juz ukryte czy wyłączone)

  4. jak pojawi sie że jest urządzenie wyłączone to kliknij na nie prawym (włącz) i ustaw jako domyslne

włacz winampa ponownie albo media playera i bedzie smigac

sposób pod viste na XP nie miałem takich probłemów

Podpinam słuchawki i też nie działa w wczoraj jeszcze chodziło wszystko ok było…a wyłączyłem laptopa i znów nie ma ;/ nie JA mam XP H.E.

  1. klikasz na pasku systemowym (koło zegara) na głośniczek

  2. Pokaż urządzenia do odtwarzania

  3. I tam powinny być podane 2 urządzenia jak ich nie będzie to kliknij prawym obok tych urządzeń i pokaż urządzenia (nie pamietam juz ukryte czy wyłączone)

  4. jak pojawi sie że jest urządzenie wyłączone to kliknij na nie prawym (włącz) i ustaw jako domyslne

NIE MA NIGDZIE TAKIEGO CZEGOŚ…

ja napisałem sposób na viste nie na xp-ka :mrgreen:

KURDE Wykrywa Realtek HD że podłączam słuchawki a nie przekazuje laptop na nie głosu… Wczoraj odbierało normalnie. A TERAZ ;/ POMOCY pisać wszystkie możliwe rozwiązania :!: :!: :!:

Hmm staram się pomóc …

Regulacja głośności -> opcje -> Właściwości tam może są jakieś komplikacje moze być coś wyciszone …

a jak nie to spróbuj odinstalować sterowniki w menedżerze urządzeń i zainstaluj na nowo … jakbym miał go na na miejscu to bym pomógł a tak to trudno mi coś powiedzieć … ale bede sie starał pomoc jak cos :slight_smile:

A może by tak przeinstalować stery do płyty głównej/karty muzycznej ??

Witam, w panelu sterowania zapewne masz opcje Realtek HD Sound Effect Manager przejdź na zakładkę Audio I/O i sprawdź czy przypadkiem nie masz wyłączonego wyjścia. Sprawdź jeszcze w systemie czy aby napewno masz wszystko włączone, otwórz opcje ustawień głośności następnie w opcjach z menu wybierz właściwości, w oknie ustaw na realtek HD audio input i odznacz przy “line in” wycisz. To wszystko, powinno zadziałać…