W mikro slychac tylko dzwieki z glosnikow!

Mam taki problem, podłączyłem mikrofon i jak rozmawiam na TeamSpeak’u to inni słyszą tylko dzwięki wydawane przez moje głosniki. Jeśli ja coś mówie to nikt tego nie słyszy, a jeśli np. włącze muzykę i TS to słychać sama muzyke bez mojego głosu. Wina TeamSpeak’a to raczej nie jest bo sprawdzałem to samo na Skype i tym podobnych progsach. Dodam jeszcze że używam sterowników SoundMax. I ze wina mikro to nie jest bo juz ze 3 kupilem.

Panel sterowania > Dźwięki i urządzenia audio > zaawansowane > opcje > właściwości > opcje nagrywania (nie wiem jak będą w przypadku twojej płyty się nazywać ja mam Realtek input) > pozaznaczaj wszystkie > ok > miks stereo wycisz, a reszte odznacz.

Powinno pomóc. Spotkałem się raz z opcją, że miks stereo nie ma, update sterowników i oprogramowania do karty dźwiękowej pomógł.

A wiec tak, w panelu sterowania itd. wszystko jest ok, probilem chyba tkwi w sterownikach bo zainstalowalem nowsza wersje i wlaczylem Skype dzwonie do kumpla powiedziałem mu 2-3 zdania i w momencie jak on cos powiedzial to moj mikro sie wylaczył :o :o Jestem zaskoczony mozliwosciami mojego komputera :smiley:

Edit: Zrobilem tak jeszcze raz i znowu pogadałem chwile i sie zjepsuło :?