W skype mnie nie widać

mam skype 3.6na viście i laptopa asus z wbudowaną kamerką ale niestety nikt mnie nie widzi. mam w opcjach skyope ustawione wszystko ok, jak jestem w opcjach skype “ustawienia video” to świeci się światełko od kamerki czyli jest włączona ale jak wezme zapisz i wychodze z ustawień to gasnie jakby sie wyłączyła

Jak włączysz opcje video to kamera się włącza automatycznie byś mógł ustawiać w opcjach video i widzieć coś narobił,ale jak zapiszesz te ustawienia to kamerka wyłącza się i jest gotowa aby włączyć się podczas rozpoczęcia rozmowy,jeśli masz tak ustawione w opcjach.

ale jeśli ktos nie ma kaerki a ja mam to powinien mnie widzieć? mam tak ustaione i mimo to ta osoba mnie nie widzi a podczas rozmowy kamerka się nie włacza sama

To prawda że powinna być widoczna kamerka jeśli jest tak zaznaczone,ale włączanie się kamerki autmatycznie też musi być zaznaczone,jeśli nie jest zaznaczone to po uruchomieniu rozmowy powinin pokazać się komunikat"włącz kamerę video" i należy nacisnąć go.Poza tym nie przejmuj się tym na siłę gdyż nie tylko tobie skyp robi takie niespodzianki,należy używać go a być może z czasem się uaktywni ta opcja sama.