W USA gg chodzi skype chodzi a strony nie

Moja corka jest w USA i ma w/w problem prosze o pomoc

win xp sp2 media center edition

“gg chodzi skype chodzi a strony nie chca sie otworzyc w mozilli pisze ze nie moze znalezc serwera a w IE jest po prostu biala strona”

mar_n

hmm trudno odpowiedzieć na coś skoro się tego nie widzi… Moim zdaniem nie jest wpisany serwer proxy w przeglądarce a w protokole TCP IP serwer DNS

Jak na moje oko to problemy z DNSami. GG i Skype łączą się bezpośrednio po IP, więc chodzić będą, ale ze stronami już będzie problem.

Niech wpisze w przeglądarce zamiast adresu 66.249.93.104 i powie czy coś sie wyświetliło.

na razie dzieki co zdaze przekaze bo mamy poczatek burzy

Złączono Posta : 28.05.2007 (Pon) 20:35

ni stad ni z owad ruszyl net:) jej po wpisaniu 66.249.93.104 wystartowalo google u niej strtowa. Mysle ze cos z polączeniem internetowym jest nie tak bo to siec radiowa i predkosc różna 48-54Mbps

Mam screeny z polaczenia ale nie wiem jak je tu wrzucic. Przepraszam :slight_smile:

Np. przez http://mfoto.pl/

Bo to jest IP Google. Jeżeli ciągle nie działa net po wpisaniu normalnego adresu, to na 100% brak lub źle wpisane DNSy. Wystarczy to poprawić i wszystko będzie OK.

mar_n na Forum używamy polskich znaków w pisowni - użyj proszę przycisku icon_edit.gif