W Windows 7 przeglądarka IE nie działa w pełni dobrze


(Tomekdkm) #1

Witam. Dokładnie chodzi mi o to, że po zainstalowaniu Windows 7 RC chciałbym w pełni korzystać z Internet Explorer tylko, że u mnie występują dwa problemy. Otóż w owej przeglądarce nie działa mi "Adobe flash player" oraz "Java" ( są zainstalowane ). W przeglądarce Mozilla tych problemów nie ma. Czy wie ktoś co mam zrobić aby w IE owe programy chodziły? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.


(ahonen97) #2

Przed instalacją tych programów zamknąłeś przeglądarkę


(Tomekdkm) #3

Zaraz po zainstalowaniu Windows 7 RC, zainstalowałem te programy, dopiero później chciałem skorzystać z IE ale chwil wcześniej w Mozilla wszystko chodziło i chodzi, tylko w IE niestety nie.


(Wiktor 1996 96) #4

nie używaj IE a tak serio może reset pomoże mi na 7 RC wszystko ładnie chodziło nie wiem dlaczego tobie nie działa


(system) #5

Ja kiedyś miałem podobny przypadek, tylko że to był Windows Vista, po prostu odinstalowałem te programiki. Wyczyściłem rejestr z tych programów i zainstalowałem ponownie, już problemu nie miałem. Nie wiem czy u ciebie to pomoże, ale spróbować na pewno nie zaszkodzi. :slight_smile: Pozdrawiam


(system) #6

Przynajmniej co do Flash Playera: Wiesz że występują dwie wersje wtyczki? Taka dla IE i pozostałych przeglądarek. Zapewne masz zainstalowaną tą dla Firefoxa, Opery itd. Wejdź tu i w drugim kroku wybierz "Flash Player 10 for Windows Internet Explorer".