W żadnym Linuksie nie działa mi neostrada

Posiadam neostradę, modem Speedtouch Thomsona i w żadnym Linuksie nie chce mi ona działać. Mówię o linuksach typu live CD. Sprawdzałem juz na Knoppixie, LinOSie i Mandrivie One. Jak wiadomo, neostrada w Windzie jest uruchamiana dodatkowo, czyli ładuje sie Winda a potem wskakuje i uruchamiam neta. Inna opcja to internet uruchamiany od razu wraz ze startem systemu. Może w tym drugim przypadku (jakbym taki net miał) to w wersjach live CD nie byłoby problemu.Czy komuś znane sa takie problemy, że w linuksie typu live CD nie podziała z neostradą??

Aurox 12 Live - to odpowiedź na Twoje pytania

U mnie np: jak odpalam live cd to musze odłączyć drugiego kompa od sieci bo zle wykrywa ustawienia i musze sie meczyc zeby net zadzialal wiec jak udostępniasz net przez ten komp to odlacz zwyczajnie kabel - może pomoze :smiley:

areh czy ściągnięcię z tego adresu jest właściwym krokiem, inaczej mówiąc czy to dobry adres, czy to jest właśnie ta wersja Aurox 12 Live o której piszesz czy nie?? I które płyty trzeba ściągnąć, czy dowolną czy wszystkie 3??

Do powyższego - tak.

i aż 3 płyty trzeba ściągać?? To jak on czyta z nich jak tworzy live CD?? Przecież to są DVD, a RAMu tylko mam 512. Chyba czegoś tu nie kumam ;/