W32.SpyBot.Worm

wirus3yv.jpg

juz od dawna mam te alerty ale wczesniej byly rzadkie a dzisiaj juz jest z 20 raz wiec pls help. co mam z tym zrobic? nieda sie tego pliku usunac i w ogole lipa :confused: szybko help pls

usuń w awaryjnym i wrzuć loga z hijackthisa ;]

aha i niemoge przez tego wira (tak mi sie zdaje) uruchmic w trybie awaryjnym… naciskm F5/F8/F9 (/ = lub) i niemam mozliwosci wyjscia do awaryjnego :frowning:

użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Bearshare wymień na Bearshare Lite

Zobacz jak mozesz przejśc do trybu awaryjnego, link w instrukcji

chodzi o to ze niemoge zrestartowac do trybu awaryjnego :confused: resetuje komputer i gdy jest czarny ekran klikam ciagle F8 a komputer i tak uruchamia sie normalnie. pisalo zeby sprobowac z F5… to samo. pozniej kumpel powiedzial zebym klikal F8 i F12 na zmiane :confused: enablowalem juz all w wwdc i wylaczylem przywracanie dyskow ale nadal niemoge uruchomic w trybie awaryjnym

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżki

C:\WINDOWS\System32\zpvwcsy.exe

C:\WINDOWS\System32\msupdate.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

C:\WINDOWS\System32\zpvwcsy.exe this file could not be deleted :confused:

edit: ok udalo sie :slight_smile: dzieki wszystkim :smiley: jeszcze moze sie pojawi to najwyzej dopisze edita… pozdro :slight_smile: