W850i vs w580i vs w810i który wybrac?

Jestem aktualnei w anglii mam mozliwosc kupienia tych 3 telefonow ale nie wiem który wybrac, który byscie mi polecili? moe ktos jest uzytkownikiem tych telfonow i moglby cos doradzic… pozdrawiam

ja bym brał ten 1- w850i jak sama nazwa wkazuje nowszy od w810i…

Masz tu stronkę gdzie są porównane. Zastanów się na czym ci tak najbardziej zależy.

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= … =4000&temp

late=pp1&zone=pp#view=phones&cdl=1&s=0&detail=0&cmp=1&acc

_cid=0&cid=0&cmp_id0=10376&cmp_id1=10447&cmp_id2=10856&a

cc_pid=0&pid=0

========================

Dłuższych linków nie było ??

Monczkin.

W580i jest ciekawy pod względem stylistyki, bardziej opłaca się na tle W850i,. W850 jest za duży :slight_smile: Niby podobne ale W580 ma znacznie lepszy aparat. Najnowszy jest W580i taka zmyłka

ja odsyłam do stron poświęconych telefonii komórkowej oraz na fora poświęcone tym modelom. Ja osobiście wybrał bym Sony-Ericsson W850i, hmm… dlaczego choruje na niego już od dłuższego czasu , oryginalny i mało spotykany design, co więcej jego opcje przemawiają same za siebie. Ale tak jak mówię trzeba by na forum poświęconym temu modelowi , trzeba sie dowiedzieć jak jakość rozmów , długość trzymania baterii , oraz inne ważne rzeczy, aby później nie żałować. Mówię to z doświadczenia , bo raz sie napaliłem na telefon, i kupiłem nic prawie o nim nie wiedząc, a teraz żałuję bo brakuje mu podstawowych funkcji.

Ja z tych trzech wybrałbym W810i