W850i vs w580i vs w810i który wybrac?

(Foxsly) #1

Jestem aktualnei w anglii mam mozliwosc kupienia tych 3 telefonow ale nie wiem który wybrac, który byscie mi polecili? moe ktos jest uzytkownikiem tych telfonow i moglby cos doradzic... pozdrawiam

(xomo_pl) #2

ja bym brał ten 1- w850i jak sama nazwa wkazuje nowszy od w810i.....

(Alexinho17) #3

Masz tu stronkę gdzie są porównane. Zastanów się na czym ci tak najbardziej zależy.

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... =4000&temp

late=pp1&zone=pp#view=phones&cdl=1&s=0&detail=0&cmp=1&acc

_cid=0&cid=0&cmp_id0=10376&cmp_id1=10447&cmp_id2=10856&a

cc_pid=0&pid=0

========================

Dłuższych linków nie było ??

Monczkin.

(Kozza) #4

W580i jest ciekawy pod względem stylistyki, bardziej opłaca się na tle W850i,. W850 jest za duży :slight_smile: Niby podobne ale W580 ma znacznie lepszy aparat. Najnowszy jest W580i taka zmyłka

(Tom Jk) #5

ja odsyłam do stron poświęconych telefonii komórkowej oraz na fora poświęcone tym modelom. Ja osobiście wybrał bym Sony-Ericsson W850i, hmm... dlaczego choruje na niego już od dłuższego czasu , oryginalny i mało spotykany design, co więcej jego opcje przemawiają same za siebie. Ale tak jak mówię trzeba by na forum poświęconym temu modelowi , trzeba sie dowiedzieć jak jakość rozmów , długość trzymania baterii , oraz inne ważne rzeczy, aby później nie żałować. Mówię to z doświadczenia , bo raz sie napaliłem na telefon, i kupiłem nic prawie o nim nie wiedząc, a teraz żałuję bo brakuje mu podstawowych funkcji.

(Pcz 07) #6

Ja z tych trzech wybrałbym W810i