W98UNDO - plik czy można go "wywalić" z XP-eka?

W partycji C: (systemowa) mam plik ukryty o nazwie W98UNDO. Jest to plik *.dat, który zajmuje 132 mega miejsca, a obok jest plik notatnika o tej samej nazwie (plik “Ustawienia konfiguracyjne”). Piszę ten temat, bo mam Wina XP, który był aktualizowany z Wina 98 do XP (Professiaonal Edition), a plik ma w swojej nazwie ‘98’ i myślę, że to może być niepotrzebny plik już od mojego poprzedniego systemu.

Czy mogę to usunąć? Gdzie są podobne pliki Wina 98 już mi nie potrzebne?

O odpowiedź proszę kogoś bardzo dobrze znającego się na tym i najlepiej żeby, któryś z Modów ją potwierdził

Pozdrawiam, dziękuję i czekam…!

Dzięki aju!

A są jeszcze gdzieś inne tego typu niepotrzebne mi już pliki?

EDIT: Sprzedaje Wam trick dla ludzi o bardzo mocnych nerwach, jeśli macie ten plik to sprubujcie go otworzyć notatnikiem i… :x no właśnie jak się przestraszyłem. Niewiem czy tak się dzieje z każdym *.dat’em, ale na pewno już nigdy nie będe próbował robić czegoś podobnego z nim.

Tzn. o co chodzi? O to że plik strasznie długo się otwierał? To normalne przy takiej jego wielkości.

O odchudzaniu i optymalizacji XP poczytaj na forum searchengines

Nie… ten “trick” spowodował, że mi się nagle komp zrestartował, tak strasznie wszystko znikło.

A to wszystko o odchudzaniu mam przestudiowane, tylko tam nie pisze nic o niepotrzebnych plikach Wina98 w Winie XP. Założyłem też tam identyczny temat o mniej więcej tej samej porze tylko jeszcze na odp. czekam