WAG200G do Multimedia

Witam .

Zakupilem Dzis Owy Modem I nie Dziala ;] Chodzi o to ze wszystko dobrze konfiguruje i gdy na końcu dochodzi do polaczenia zaswieca sie zielona dioda " interent " a po chwili wywala blad " Połaczenie z Intrenetem nie powiodło się . Aby uzyskac pomoc , skontaktuj sie z usługodawca internetu " Probowalem na rozne sposoby i dalej to samo ;/ co robic ?

hmm może jednak źle coś wpisujesz ? sprawdź jeszcze raz login i hasło i na ile ustawiasz VPI ? VCI dla multimedia ma być VPI 0 a VCI 33 i PPPoE tak miałeś ?

Tak Dokladnie ;] nawet wczesniej zle wpisywalem i mi dioda " internet " na czerwono migala . kapnolem sie poprawilem dioda zielona tylko teraz wywala mi ten blad .

P.s trzeba cos placic w multimedia bym mogl korzystac z ruter :evil: ?

Tak się zastanawiam - czy przypadkiem złego modelu nie kupiłeś.

Model WAG 200G jest z modemem ADSL-owym przeznaczonym do np neostrady. A o ile mi wiadomo Multimedia nie łączą się przez łącza telefoniczne tylko kablowe i mają swoje własne modemy do których podłącza się routery z wejściami RJ-45 (W-LAN).

Hm, z tego co się orientuję w Internecie “z kablówki” kupuje się każdy dodatkowy IP do kolejnego komputera, ale mogę się mylić. Pozdrawiam :wink:

wag200G może być , tylko nie wiem czy aby na pewno będzie ci tak cudnie działał ,u mojego kumpla sie wieszał i rozłączał . Poleciałbym jakiegoś d-linka gdy Wag200g nie będzie śmigał a co do tego podziału no to chyba u nich nie za bardzo można ale raczej by cie nie wyczaili:) masa osób tak dzieli u nich neta i jeszcze nikomu kary nie kazali płacić .

Teraz To juz jest kupiony i trzeba ominac to blkokade jakos ;/;/ jak to zrobic ??

Poustawialem dns mac i dziala ;]] Tylko jak 2 kompach sa takie same mac to net nierówno chodzi ;/ tnie stronne itp , moim zdaniem dns jest najwazniejszy

Do zamknięcia ;]

Przecież ten router posiada NAT(maskowanie co jest za routerem-widać u dostawcy tylko jego) to po co ustawiałeś w kompach takie same MAC ?

No ale probowalem a potem wziolem ze kazdy mial swoj mac . Tylko dns karty taki sam !