Wakacje i bojkot abonamentu

(system) #1

osobiscie uważam iz na czas wakacji wszyscy co płaca abonament za telewizjie powinni zaprzestac placenia. Dlaczego ?? Otuż przez wakacje jesteśmy częstowanie odgrzewanymi filmami i serialami a przecież one sa juz przez nas opłacone wiec po co płacić za coś co już jest zapłacone te dwa miesiace nawet nic niezmienia w telewizji polskiej a te pieniadze co nam zostaną każdy chyba bedzie wiedział jak wydac. Chciałbym wiedzieć jaka jest wasza opinia na ten temat :slight_smile:

(Koks497) #2

ja uwazam ,ze masz racje !!

Ludzie koniec z telewizja !!

czas na dokupienie ram'u

hehe

(system) #3

Sądzę, że nie masz racji i jak juz płacić abonament, to za cały rok. Poza tym telewizja to nie tylko filmy i seriale.

(system) #4

Poczekam do września aż pokażesz jakiś dowód, że nie zapłaciłeś abonamentu

Bez tego, będą to tylko puste słowa...

Z mojej strony EOT.

(Petro20) #5

Pomysł godny przemyślenia :lol:

Racja są jeszcze wartościowe programy kulturalne, publicystyczne itp. puszczane po godz. 23.00

(system) #6

albo jeszcze pozniej lub finansujemy jakies beznadziejne festiwale i gale rozdania nagrod ktore sa nic niewatre ale spoko to co soba prezentuje TVP to żenada a kolega strumienianin niezrozumial ideii mojej wypowiedzi czy ja tam chociaz naisalem ze place abonament chyba nie i nie amm zamiaru placic za marne fimy i seriale a co do tych ambitnych tresci do sa rzadko i jak juz sa to poźno w nocy kiedys lubilem ogladac noc mocnych wrazen byla co piatek w TVP od 23 do okolo 2-3 w nocy w tym czasie lecialy dwa horrory dlaczego to zdjeli z anteny nie wiem ale pewnie byla za wysoka ogladalnosc :x

(system) #7

Jeśli nie chcesz płacić abonamentu, to oddaj biednym ludziom telewizor...

(lazikar) #8

:hahaha:

Dokładnie.

Kto latem ogląda TV. :smiley:

(system) #9

a za co biedni to niby z czego oplaca abonament ?? :lol:

(system) #10

Świetne podejście do życia...

Mam nadzieję, że jesteś konsekwentny i:

:arrow: nie płacisz i nie będziesz płacił podatków, bo pieniądze te są wydawane źle i trafiają głównie do kieszeni polityków.

:arrow: nie płacisz mandatów, bo policja jest be. Bije kibiców, nie łapie przestępców, a mandaty wlepia uczciwym obywatelom

:arrow: nie płacisz za internet bo, ceny w Polsce są za wysokie z powodu monopolu TPSA.

(Musg) #11

to jak gwozdz do trumny dla nich :hahaha: :hahaha:

Bedą jeszcze bardziej biedni

(system) #12

akurat tepse mam bo net chociaz nieszfankuje tak jak u innych dostawcow w moim miescie a co do abonamentu to bym zawiesil placenie za wakacje skoro i tak nic ciekawego nie ma a co do policji to sie niezgodze bo umnie w miescie to zamiast lapac przestepcow stoja na deptaku i lapia porzadnych rowerzystow za jazde po chodniku a straz miejska zamiast pilnowac porzadku niereaguje na zadne wezwania no chyba ze zadzwonisz bo jak zwrocisz im uwage podczas ieszego patrolu to zignoruja to !!

(system) #13

No własnie do tego zmierzałem.

Po co zatem płacisz podatki?

Przecież za Twoje pieniądze wożą później burmistrza...

Powiedz stanowcze i zdecydowane NIE i przestań płacić podatki!

(system) #14

naszczescie nie wiaze zadnych planow z nasza ojczyzna poskonczonych studiach planuje wyjechac jak najdalej z tad bo gdzie konczy sie logika zaczyna sie nasz piekny kraj lepperem i giertychem plynacy :x

p.s.

strumienianin widze ze prowokacje masz opanowana do perfekcji :roll:

(lazikar) #15

Dokładnie.

Balcerowicz musi odejść. :hahaha:

(system) #16

Trzeba było wyjechać przed rozpoczęciem studiów...

No tak, ale za granicą za studia musiałbyś słono zapłacić :evil:

(Monczkin) #17

ech... szkoda, że gdzie indziej jest tak samo :stuck_out_tongue:

sam mam dużo znajomych, rodzinę na zachodzie - i co mówią ?? Jaki ten kraj (gdzie mieszkają) jest "porypany"

no ale - droga wolna - powodzenia, życzę Ci abyś dobrze trafił i się nie rozczarował :lol:

(system) #18

wiesz wszedzie gdzie bede niebede ogladajac ich telewizje niebede musial patrzec na naszych cudownych politykow :lol: no chyba ze ta zaraza szybko sie rozprzestrzenia :roll:

(Petro20) #19

teraz jest Stephen King - Król horroru 8)

pięknie powiedziane =D>

i to jak najszybciej :smiley: :stuck_out_tongue:

(m89) #20

nikt u mnie w rodzinie nie płaci abonamentu za TV bo nie warto niestety (zwłaszcza gdy są święta to zaskakują nas ale ilością powtórek) niestety jak coś fajnego to za późno leci albo wcale :frowning: