Wakacje i bojkot abonamentu

osobiscie uważam iz na czas wakacji wszyscy co płaca abonament za telewizjie powinni zaprzestac placenia. Dlaczego ?? Otuż przez wakacje jesteśmy częstowanie odgrzewanymi filmami i serialami a przecież one sa juz przez nas opłacone wiec po co płacić za coś co już jest zapłacone te dwa miesiace nawet nic niezmienia w telewizji polskiej a te pieniadze co nam zostaną każdy chyba bedzie wiedział jak wydac. Chciałbym wiedzieć jaka jest wasza opinia na ten temat :slight_smile:

ja uwazam ,ze masz racje !!

Ludzie koniec z telewizja !!

czas na dokupienie ram’u

hehe

Sądzę, że nie masz racji i jak juz płacić abonament, to za cały rok. Poza tym telewizja to nie tylko filmy i seriale.

Poczekam do września aż pokażesz jakiś dowód, że nie zapłaciłeś abonamentu

Bez tego, będą to tylko puste słowa…

Z mojej strony EOT.

Pomysł godny przemyślenia :lol:

Racja są jeszcze wartościowe programy kulturalne, publicystyczne itp. puszczane po godz. 23.00

albo jeszcze pozniej lub finansujemy jakies beznadziejne festiwale i gale rozdania nagrod ktore sa nic niewatre ale spoko to co soba prezentuje TVP to żenada a kolega strumienianin niezrozumial ideii mojej wypowiedzi czy ja tam chociaz naisalem ze place abonament chyba nie i nie amm zamiaru placic za marne fimy i seriale a co do tych ambitnych tresci do sa rzadko i jak juz sa to poźno w nocy kiedys lubilem ogladac noc mocnych wrazen byla co piatek w TVP od 23 do okolo 2-3 w nocy w tym czasie lecialy dwa horrory dlaczego to zdjeli z anteny nie wiem ale pewnie byla za wysoka ogladalnosc :x

Jeśli nie chcesz płacić abonamentu, to oddaj biednym ludziom telewizor…

:hahaha:

Dokładnie.

Kto latem ogląda TV. :smiley:

a za co biedni to niby z czego oplaca abonament ?? :lol:

Świetne podejście do życia…

Mam nadzieję, że jesteś konsekwentny i:

:arrow: nie płacisz i nie będziesz płacił podatków, bo pieniądze te są wydawane źle i trafiają głównie do kieszeni polityków.

:arrow: nie płacisz mandatów, bo policja jest be. Bije kibiców, nie łapie przestępców, a mandaty wlepia uczciwym obywatelom

:arrow: nie płacisz za internet bo, ceny w Polsce są za wysokie z powodu monopolu TPSA.

to jak gwozdz do trumny dla nich :hahaha: :hahaha:

Bedą jeszcze bardziej biedni

akurat tepse mam bo net chociaz nieszfankuje tak jak u innych dostawcow w moim miescie a co do abonamentu to bym zawiesil placenie za wakacje skoro i tak nic ciekawego nie ma a co do policji to sie niezgodze bo umnie w miescie to zamiast lapac przestepcow stoja na deptaku i lapia porzadnych rowerzystow za jazde po chodniku a straz miejska zamiast pilnowac porzadku niereaguje na zadne wezwania no chyba ze zadzwonisz bo jak zwrocisz im uwage podczas ieszego patrolu to zignoruja to !!

No własnie do tego zmierzałem.

Po co zatem płacisz podatki?

Przecież za Twoje pieniądze wożą później burmistrza…

Powiedz stanowcze i zdecydowane NIE i przestań płacić podatki!

naszczescie nie wiaze zadnych planow z nasza ojczyzna poskonczonych studiach planuje wyjechac jak najdalej z tad bo gdzie konczy sie logika zaczyna sie nasz piekny kraj lepperem i giertychem plynacy :x

p.s.

strumienianin widze ze prowokacje masz opanowana do perfekcji :roll:

Dokładnie.

Balcerowicz musi odejść. :hahaha:

Trzeba było wyjechać przed rozpoczęciem studiów…

No tak, ale za granicą za studia musiałbyś słono zapłacić :evil:

ech… szkoda, że gdzie indziej jest tak samo :stuck_out_tongue:

sam mam dużo znajomych, rodzinę na zachodzie - i co mówią ?? Jaki ten kraj (gdzie mieszkają) jest “porypany”

no ale - droga wolna - powodzenia, życzę Ci abyś dobrze trafił i się nie rozczarował :lol:

wiesz wszedzie gdzie bede niebede ogladajac ich telewizje niebede musial patrzec na naszych cudownych politykow :lol: no chyba ze ta zaraza szybko sie rozprzestrzenia :roll:

teraz jest Stephen King - Król horroru 8)

pięknie powiedziane =D>

i to jak najszybciej :smiley: :stuck_out_tongue:

nikt u mnie w rodzinie nie płaci abonamentu za TV bo nie warto niestety (zwłaszcza gdy są święta to zaskakują nas ale ilością powtórek) niestety jak coś fajnego to za późno leci albo wcale :frowning: