Wakacje i bojkot abonamentu

ja też nie płace bo nie warto. :lol:

m89 to się nazywa oszustwo - proponuję zapoznac się z definicją abonamentu RTV.

jak nie ma co, to nie oglądajcie

Między innymi przez takich, którzy nie płacą abonamentu.

TVP nie może tak jak stacje komercyjne przerywać filmów reklamami…

czyli jakby wylaczyc TVP 1 2 3 oraz polonie to wielkiej straty by niebylo :roll: a w kieszeni zostalo by troche kasy na przyjemnosci :slight_smile:

bo nie oglądam

chyba odwrotnie bo jak stacja nie ma dochodu to wspiera się reklamą

Nie rozumiem.

Napisałem, że nowości filmowych nie ma m.in. dzięki tym, którzy nie płacą abonamentu.

Komercyjne stacje zarabiają na reklamach, TVP reklam ma o wiele mniej,

ale w zamian ma dochód z abonamentu - niestety nie taki jaki być powinien.

Ustawa o Radiofoni i Telewizji wyraźnie mówi że nie ma znaczenia co oglądasz, możesz nawet patrzyć na program Telewizji Rządowej z Burkina Fasa :hahaha: a abonmanet i tak musisz zapłacić :PPP

Z tego co czytam powyżej to i Ty również 8)

http://tvp.pl/3384,20041215167099.strona

sugeruję się z tym zapoznać jeśli mamy rzeczowo rozmawiać

np.

ja nigdy w zyciu niemialem tego nawet w zamiarze :roll: bo ja niespotykanie spokojny czlowiek jestem :lol:

Ja tylko przedstawiam mój punkt widzenia.

TVP jest jaka jest, nic na to nie poradzimy.

Jednak bez tych 3 programów byłoby dziwnie…

Szczególnie jutro - podczas meczu Serbia-Polska :smiley:

masz przeciez transmisje na zywo w wp :slight_smile:

I na tym zakończę dyskusję :lol:

Mogę ponarzekać na TVP ale i tak będę uważał,

że abonament płacić trzeba.

Tym razem definitywny EOT z mojej strony.

to oni jutro grają ??

co do tematu: płacenie abonamentu uważam za stratę pieniędzy, chociaż rodzice płacą, coż takie państwo - serwisy internetowe utrzymują się z reklam, abonament płaci sie za usługe a nie za te serwisy

a tv: jak zapłace abonament to idzie on w błoto - bo w tv juz od dawna nie ma nic nowego (nie liczyć sportu który jest w sladowych ilosciach)

przeciez telewizja spokojnie utrzymałaby sie z reklam :!:

ja zamiast abonamentu wolę kupić kartę telewizyjną albo abonament tylko że za net (tv w internecie niższa jakość większy wybór)

Lazikar teraz jest uaktualnione to chasło przez wielkiego wodza Samoobrony

Balcerowicz musi zostać. :hahaha:

Co do pomysłu to już Strumienianin się wypowiedział, a co do burmistrza naszego miasta to się kolego młodszy zastanów, bo powielasz zasłyszane teksty kolesi z pod budki z piwem.

Czy go ktoś przywozi?Tak a i owszem syn często albo sam zdezolowanym Fiatem uno albo Pandą bo takową też posiadają a często z buta.

A co do podatków.Dopiero skończyłeś szkołe to ciekawe jakie Ty te podatki płacisz :stuck_out_tongue:

tia, szkoda tylko że lecą nudne tasiemce :stuck_out_tongue:

a co do abonamentu, fakt, puszczają sport i kabarety, ale dopóki telewizja publiczna będzie rządzona przez polityków i dopóki programy wyprodukowane za te pieniądze będą żenujące, dopóty abonament nie będzie mi się podobać :stuck_out_tongue:

Płacimu abonament a oni i tak katują nas reklamami i tasiemcami w stylu Moda na sukces i jakimiś durnymi serialami. żygać się chce to w końcu na co ten abonament idzie. NA pensje dla pracowników telewizji. Dla przykładu napisze że Kamil Durczok zarabia miesięcznie 20000zł :shock: :zdziwko:

akurat Durczok jest spoko :stuck_out_tongue:

jakby wszyscy płacili abonament to Durczok by zarabiał 40000zł a i tak by się G zmieniło w telewizji, dlatego ja nie płacę :lol:

jak czytam niektóre posty to mi ręce opadają :frowning:

co abonament ma do pensji pracowników ??

czytał ktoś wogóle link, który podałem ??

ludzie - pomyślcie trochę, zanim napiszecie jakiegoś bzdeta :evil: