Walka z vt100

Niestety, nadal jest źle. Ponownie zaczęły się się pojawiać procesy VRT i jeszcze jakiś (później napiszę nazwę). Gdy zamknę proces VRT, przy uruchomieniu jakiejś aplikacji proces znowu pojawia się, obciąża on dosyć mocno moje łącze. Już zaplanowałem format. A może jednak coś da się zrobić ??

zako.ś w awaryjnym:

to wygląda na panującego ostatnio vt100 - opis i usuwanie, jeśli wykonasz zawarte w linku instrukcje, powróć z nowymi logami.

Trochę to skomplikowane… Czy formatowanie dysku pomoże ??

Pomoże, ale pamiętaj, że format to ostateczność :slight_smile:

W linku podanym przez InfinityToJa jest wszystko ładnie opisane :slight_smile:

To nie to

Co ładnie opisane

co nie to, znikąd się to nie bierze, musi mieć ukrytego loadera

a pliki .tmp VRT mówią same za siebie, zgredzio spróbować nie zaszkodzi

Przeczytaj jeszcze raz linka którego podałeś a wszystko bedzie jasne :?

P.S I nie rób tu scen mądrości, bo to zaszkodzi userowi

Witam ponownie !!

Po wykonaniu instrukcji daj logi z Gmer’a, ściągnij>>>uruchom>>>przejdź do zakładki “rootkit”>>>wybierz “szukaj”>>>czekaż cierpliwie aż program zakończy prace>>>klikasz “kopiuj”>>>ctrl + v i wklej do posta.

i Rootkit Revealer (File>>>Scan>>czekasz aż zakończy prace>>>z file wybierasz save, zapisujesz na dysku loga i wklejasz jego zawartość tutaj.

Oto logi:

A jednak niestety to :frowning:

Prognozy nie są zbyt sprzyjające - poczytaj tutaj --> http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 66497.html

Zrobiłes wszystko według tej instrukcji --> http://www.gmer.net/vt100.exe.php?lang=pl :?:

Niestety, ten wincmp nie daje sie uruchomic, wiec nic nie moge zrobic. Ale bede dalej kombinowal… :frowning: :frowning: :twisted: :evil: :cry:

Złączono Posta : 22.06.2006 (Czw) 19:13

A może oddać sprzęt do specjalistów ?? Ja chyba sam sobie z tym nie poradzę.

Tutaj masz bitwe z vt100 i szczęśliwe zakończenie, poczytaj .

No coment co do tych naszych super specjalistów ze sklepów itp.

Już czytałem, ale nie mogę się w tym połapać.

Z tego co mi wiadomo, to trial Kaspersky’ego leczy vt100 :slight_smile: - warto spróbować :slight_smile: