Wanna czy prysznic?!

(dorotka.majewska91) #1

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Zdecydowanie prysznic , szybka akcja i do łóżka do żony :slight_smile:

(Astor44) #3

Prysznic! 50 lat to robię! Bezpieczniejsze rozwiązanie.

(bachus) #4

spam.

(Kpc21) #5

Dopiero co taki wątek był na PCLabie.

Wiecie co z tym zrobić…

(pocolog) #7

Dziwne, temat został oflagowany i ukryty, ale wyświetla się na liście…

A tam od razu dziwne. Kolejny bug w becie.

(roobal) #9

Ja wolę prysznic, żona wannę, więc mam wannę z prysznicem ;)[quote=“rjakrower, post:2, topic:524657, full:true”]
Zdecydowanie prysznic , szybka akcja i do łóżka do żony
[/quote] Żonę zawsze można zaprosić do wanny na wspólną kąpiel :wink:

dobra sugestia chociaż wspólny prysznic też jest niczego sobie :wink:

(roobal) #11

Ano :wink:

(Krzysztof Nowak) #12

W wannie sie odpoczywa a myje sie pod prysznicem :smiley:

(izi40) #13

Można połączyć wannę z prysznicem :slight_smile:

(Grzesiekk) #14

Dlatego walczyłem jak lew aby prysznic był minimum 90/90 a gdybym znowu remontował łazienkę to kupiłbym 100/100. Więcej miejsca nie zaszkodzi…:slight_smile:

(blackyy) #15

Kiedyś myślałem, że w wannie fajnie byłoby poleżeć, ale kiedy się “przesiadłem” zrozumiałem jak wielki błąd popełniłem. Zdecydowanie prysznic. Jak ktoś wyżej pisał. Szybka akcja i do żony ^^.

(Miszkurka2000) #16

Zależy od wymiarów łazienki. Jak mała ciasna to mimo, że prysznic może wydawać się lepszym rozwiązaniem tak nie jest bo wtedy egzamin zdaje wanna nad którą można zamontować suszarkę czego nie zrobimy mając prysznic.
Jednak fakt faktem, że wejście pod prysznic jest fajne, przyjemne i szybkie, i bardziej relaksujące niż wanna biorąc pod uwagę szybkość lub też ten moment gdzie zmachany po całym dniu można stanąć w strugach gorącego zimą lub chłodnego latem deszczu. Minus prysznica jest też taki, że dosyć trudno czyści się szyby zalane wodą i kamieniem.
Pod prysznicem można chlapać do woli - w wannie musimy być ostrożniejsi. A i jeszcze jedno - czasem pod prysznicem w kabinie możemy odnieść wrażenie, że brakuje nam powietrza i jest nam słabo.

(pocolog) #17

To nie jest normalne wrażenie dla ogółu: problemy z sercem, klaustrofobia?

(Miszkurka2000) #18

Klaustrofobia nie ale czasem mam tam wrażenie duszności. Może to po prostu zbyt ciepły prysznic.

(pocolog) #19

Zdecydowanie zbyt ciepły prysznic. Jak po mojej wchodziłem do łazienki to bez prysznica miałem duszności (sauna) :smiley:

(Miszkurka2000) #20

Też tak mam - i jeszcze zamknij wszystkie okna bo jej zimno :slight_smile: