Warjująca klawiatura

siema. mam problem z klawiaturą. po 1. jak widzicie nie robie dużych znaków bo jak nacisne shift to mi się komputer wyłącza 2. po naciśnięciu alt włączają mi się właściwości ekranu ati i kalkulator 3. po kliknięciu w klawisz z numlock komputer się wyłącza 4. nie działają mi przyciski do podgłaszania i przyciszania. robiłem skanowanie nowym avastem nie ma wirusów. to może być coś z klawiaturą czy coś w komputerze nie tak, nie moge zrobić nawet znaku zapytania. bardzo prosze pomoc

Patrzyłeś jaki masz ustawiony układ klawiatury ? ( Panel Sterowania - Opcje Regionalne i językowe-języki) i kliknij tam szczegóły,powinien być ustawiony układ ( Polski programisty),wyłącz także hotkey’s w ATI CCC.

mam ustawione na polski programist, a gdzie znajde to hotkey’s w ATI CCC

W opcjach albo jak już menu w nim rozwiniesz to będą ,już dawno temu zrezygnowałem z ATI CCC na rzecz ATT ,więc już niepamiętam :D.

nie nie sorki źle mi się napisało, gdzie znajde ATI CCC. bo pierwszy raz o tym słysze

ATI CCC (ATI Control Center ) znajdziesz klikając prawym przyciskiem na pulpicie albo w tray będzie taka czerwona ikonka z białym napisem ATI.

niestety nic nie pomogło wyłączenie hotkey’s

Dużo programów ma własne hotkey’s które najczęściej mają opcje global hotkey’s i zastępują obecne klawisze,przypomnij sobie jaką ostatnią aplikacje zainstalowałeś i może popatrz opcjach ,jak to klawiatura na USB to spróbuj przełożyć do innego gniazda to zostanie na nowo zainstalowana,może to pomoże.

dzisiaj instalowałem gre simsy 3 nie wiem czy one mogły coś pokręcić. tak klawiatura usb. ok spróbuje w innym wejściu.

Dodane 15.05.2010 (So) 21:12

nie pomogło w innym wejściu

Próbowałeś inną klawiature albo formata systemu ?