Warning Spyware detected on your computer

Którego ty loga analizujesz???

:slight_smile:

jaki ze mnie idiota… po ostatnim poście Huber’a2t zrobiłem restart kompa żeby sprawdzić czy będzie mi się włączał szybciej… Nie wiedziałem że piczer coś jeszcze dopisze… ale mogłem zaczekać… ale idiota ze mnie…

tego ostatniego zaraz podam który…

i co nie widać tu tych wpisdów co podałem???

Nie wiem może mam jakieś zwidy ale mi się wydaje, że dobrze widzę…

To pokaż mi gdzie znalazłeś te wpisy

bo ja widzę je w pierwszym logu ale nie tym ostatnim

z tego loga już nic nie będzie… Zrobiłem restart kompa… (ale idiota ze mnie)… może dać następny ?

Ktoś chyba pomylił logi więc zrób o co prosił huber2t w swoim ostatnim poście.

:slight_smile:

no papatrz wsysło :o byłem pewny, że ten log alalizuję ale najwyraźniej się myliłem…

A jeszcze mam pytanko O4 - Startup: Thoosje Sidebar .lnk = ? czy ten wpis nie wydaje się podejrzany???

zrobiłem już wcześniej… później zrobiłem restart komputera żeby sprawdzić czy to coś dało… ale niestety nic… Nadal jest tak samo jak było przedtem…

masz płytkę z windowsem???

mam. Leży koło mnie

To świetnie się składa… Można zrobić z niej uzytek i spróbować z instalacją naprawczą, która wrzuci windowsa odnowa i może coś to da… Natomiast jeżeli chodzi o dane to nie musisz się przejmować bo instalacja naprawcza ich nie usuwa. Jak to zrobić? Ono oczywiście starczy wrzucić płytkę z windowsem i naciskasz klawisz r. Tylko nie ten co pojawi się na początku bo to jest konsola odzyskiwania systemu tylko jak będzie wszukiwanie wersji system windows czy jakoś tak i wyświetli się c:\windows i nazwa Twojego systemu. I będzie właśnie r=naprawa esc nie naprawiaj dajesz r i to cała filozofia… Jeszcze na wszelki wypadek przygotuj sterowniki bo instalator może poprosić o płytę ze sterownikami. I tak jak wcześniej pisałem wszystko będzie tak jak wcześniej czyli będziesz miał wszystko na pulpicie itd itp

Zrób najpierw optymalizację systemu: link do optymalizacji xp: viewtopic.php?f=7&t=76580

uruchomić płytkę normalnie na pulpicie czy w Biosie ?

w biosie

a myślałem że da się tego uniknąć… ja w życiu nie grzebałem w biosie. Wiem że jak sie komp uruchamia to wciska się F8 (czy coś takiego) może powiedzielibyście mi jeszcze co tam mam w tym biosie zrobić żeby uruchomić naprawę z płytki…

od tego trzeba zacząć, że nie wiem jaki masz bios bo biosy się różnie uruchamia ale sprubój standardowy klawisz czyli delete. Zresetuj komputer i od momentu resetu cały czas wciskaj delete w tym momecie musi wskoczyć jak nie, to znaczy, że to jest inny klawisz. ujrzysz okno bios setup. I musisz poszukać czegoś takiego jak boot sequence albo boot device priority czy jakoś tak. Należy też zaznaczyć, że po biosie poruszasz się strzałkami i zatwierdzasz enterem ze zmianą opcji biosu może byćź tak, że się je zmiania klawiszami page up page dwon plusem lub minusem lub poprostu za pomocą strzałki w dół podświetlasz dajesz enter i wybierasz co trzeba i enter tak jak pisałem to wszystko zależy od tego jaki masz bios. jako 1st device ustawiasz napęd klawiszem esc wychodzisz to okno głównego patrzysz jakim klawiszem zapisuje się zmiany (najczęściej F10) Wciskasz go dajesz y i enter przed zapisem możesz sobie włożyć płytę. Jak pokaże się komunikat naciśnij downlny klawisz aby uruchomić z płyty cd dajesz np. enter i to wszystko. Jak Ci się nie pokaże komunikat to może oznaczać, że płyta jest w innym napędzie i trzeba ją przełożyć i wtedy powinno być ok

sorry ale nie będę się bawił w biosie… jeszcze coś zepsuję i dopiero będzie. Wolę zaczekać na kogoś kto się na tym zna i mi to zrobi. Ale dzięki wam nie mogę pobierać ani Flashgetem ale Download Helperem… wielkie dzięki… ani nie mogę sprawdzić poczty na o2.pl… bo mi strona nie wchodzi… ponieważ firefox nie może nawiązać połączenia co przedtem było nie do pomyślenia.

przypomniało mi się, że możesz to zrobić spod windowsa. Wrzucasz płytę z windowsem i dajesz zainstaluj windows xp i w pewnym momencie dajesz aktualizacja…

wszystko ładnie pięknie ale ja nie mogę sprawdzić poczty… do momentu kiedy zacząłem coś kombinować miałem taką opcję a teraz nawet nie mogę na nią wejść…