Warto aktualizować ruter TP - LINK

(bibut) #1

witam

chcę zaktualizawoć mój ruter TP - LINK TD-W8910G

podaję screen wersji itp.

01e638633537d55bm.jpg

pragnę zadać pytania

czy to jest bezpieczne ??

czy to się opłaca ??

(ryba1986) #2

sprawdź jakie błędy naprawia aktualizacja, ja aktualizuje zawsze do najnowszej wersji i nigdy nie miałem żadnego problemu z aktualizacją

Tak aktualizacja firmware jest bezpieczna. Opłaca się bo będziesz miał najnowsze najbezpieczniejsze oprogramowanie.

Podaję link do najnowszego firmwareu: http://tp-link.com.pl/resources/softwar ... 441112.zip

Instrukcja aktualizacji firmwareu:

1. Rozpakowujesz plik ZIP z wyżej wymienionego linku po jego pobraniu (pojawi się plik BIN który wykorzystasz w dalszej części tej instrukcji).

2. Otwierasz stronę konfiguracyjną routera wpisując w przeglądarkę internetową adres routera (domyślnie jest to 192.168.1.1).

3. W menu konfiguracyjnym przechodzisz do zakładki Management a następnie do Update Software.

4. W zakładce Update Software klikasz przycisk Browse... i podajesz ścieżkę do pliku .bin z firmwarem który wypakowałeś z pliku ZIP.

5. Po wskazaniu lokalizacji w polu Software File Name powinna pojawić się ścieżka do pliku z firmwarem. Gdy tak jest to klikasz na przycisk Update Software i czekasz cierpliwie na zakończenie aktualizacji.

6. Po dokonaniu aktualizacji firmwareu należy ponownie wprowadzić stosowne ustawienia routera ponieważ jest on resetowany do ustawień fabrycznych.

(bibut) #4

a mogę poprosić o instrukcję instalacji :slight_smile: ??

-- Dodane poniedziałek, 22 listopada 2010, 17:39 --

coś mi tego nie znalazło podaj jeszcze raz link

Instrukcję podałem w poście powyżej. Link, który podałem na pewno jest prawidłowy (sam sprawdziłem).

(bibut) #6

Mógbym poprosić abyś dał to na jakiś inny portal bo mnie nie przekierowuje albo wyślij mi plik na maila bibut01@o2.pl :wink:

Nie działa oficjalna strona producenta? Jeżeli tak to napisz jaki się błąd/komunikat pojawia.

(bibut) #8

Po prostu wyślij mi ten plik na maila :slight_smile:

-- Dodane piątek, 26 listopada 2010, 20:02 --

Po prostu nie znajduje strony