Warto aktualizować ruter TP - LINK

witam

chcę zaktualizawoć mój ruter TP - LINK TD-W8910G

podaję screen wersji itp.

01e638633537d55bm.jpg

pragnę zadać pytania

czy to jest bezpieczne ??

czy to się opłaca ??

sprawdź jakie błędy naprawia aktualizacja, ja aktualizuje zawsze do najnowszej wersji i nigdy nie miałem żadnego problemu z aktualizacją

Tak aktualizacja firmware jest bezpieczna. Opłaca się bo będziesz miał najnowsze najbezpieczniejsze oprogramowanie.

Podaję link do najnowszego firmwareu: http://tp-link.com.pl/resources/softwar … 441112.zip

Instrukcja aktualizacji firmwareu:

  1. Rozpakowujesz plik ZIP z wyżej wymienionego linku po jego pobraniu (pojawi się plik BIN który wykorzystasz w dalszej części tej instrukcji).

  2. Otwierasz stronę konfiguracyjną routera wpisując w przeglądarkę internetową adres routera (domyślnie jest to 192.168.1.1).

  3. W menu konfiguracyjnym przechodzisz do zakładki Management a następnie do Update Software.

  4. W zakładce Update Software klikasz przycisk Browse… i podajesz ścieżkę do pliku .bin z firmwarem który wypakowałeś z pliku ZIP.

  5. Po wskazaniu lokalizacji w polu Software File Name powinna pojawić się ścieżka do pliku z firmwarem. Gdy tak jest to klikasz na przycisk Update Software i czekasz cierpliwie na zakończenie aktualizacji.

  6. Po dokonaniu aktualizacji firmwareu należy ponownie wprowadzić stosowne ustawienia routera ponieważ jest on resetowany do ustawień fabrycznych.

a mogę poprosić o instrukcję instalacji :slight_smile: ??

Dodane poniedziałek, 22 listopada 2010, 17:39

coś mi tego nie znalazło podaj jeszcze raz link

Instrukcję podałem w poście powyżej. Link, który podałem na pewno jest prawidłowy (sam sprawdziłem).

Mógbym poprosić abyś dał to na jakiś inny portal bo mnie nie przekierowuje albo wyślij mi plik na maila bibut01@o2.pl :wink:

Nie działa oficjalna strona producenta? Jeżeli tak to napisz jaki się błąd/komunikat pojawia.

Po prostu wyślij mi ten plik na maila :slight_smile:

Dodane piątek, 26 listopada 2010, 20:02

Po prostu nie znajduje strony