Warto kupić to ps2?

Warto kupić,jak myślicie?

http://allegro.pl/item1028971730_ps2_slim_przerobiony_zobacz_okazja_l_ca.html

Nie jestem ekspertem i nie znam się zbyt dobrze, ale wiem, że z przerobionymi ps2 jest dość duży problem z laserem… przy bierzących cenach gier do ps2 postawiłbym na nie przerobioną - ale poczekaj na głos jeszcze innych osób.

Lepszym pytaniem jest czy w ogóle warto kupować PS2, nowe gry już na tą konsolę nie wychodzą. To, że konsola jest przerabiana (nie naprawiana… przecież ktoś musiał otworzyć obudowę i pogrzebać wewnątrz, żeby przerobić…). Z resztą chyba już nie produkują nowych PS2, więc te egzemplarze na pewno są używane, a nie wiadomo jak długo taka używana konsola (i na dodatek przerobiona) wytrzyma.

Wg mnie lepiej doinwestować trochę i kupić PS3 albo Xbox 360. PS2 niestety już odchodzi do lamusa :frowning:

Odchodzi, albo i nie… warto kupić chociażby dla paru świetnych tytułów które są na PS2. Niestety PS3 nie jest kompatybilne wstecz ;( - ta informacja mnie dobiła - a byłem za kupnem konsolki… teraz jestem rozdarty…

Myślę że warto kupic PS2.Ja swoją kupowałem w tym roku w styczniu.PS 2 ma ogromną bibliotekę gier w tym wiele,wiele naprawdę kapitalnych tytułów które starczą na długo.Nie kupuj przerabianej na allegro oryginalne gry kosztują grosze.

http://allegro.pl/item1029131921_promoc … ezent.html 8)

co do tego że laser się psuje przez przeróbkę to totalna bzdura ! pozatym laser jest do Ps2 bardzo tani i bardzo łatwo go wymienić , zajmowałem się kiedyś przeróbką i naprawą Ps2 i najczęściej trafiały do mnie konsole z uszkodzonym laserem, które nie były przerobione :stuck_out_tongue:

ktoś wspomniał że nie warto bo stara,gry nie wychodzą już i takie tam, też jest bzdurą bo tak jak ktoś wcześniej napisał jest dużo dobrych tytułów na tą konsolę , to pierwsze kolejna sprawa to to że nie każdy ma te minimum 600zł na Xbox i minimum 900zł na PS3 :x a na to średnio 250zł za Ps2 już więcej ludzi może sobie pozwolić

jeszcze co do tego że przeróbka od razu z piractwem się kojarzy świadczy o tym drugi post to też nie do końca prawda, bo daje to dużo możliwości dla tej konsoli m.in. odtwarzanie divix itd.

Pierwsze modele ps3 są kompatybilne z ps2 dopiero te nowsze tańsze nie są bo usuneli z niej procesor ps2 :confused: apropo konsoli… miałem wiele lat przerobioną i nigdy nic się nie działo… ale nie wiadomo jak ta była przerobiona bo są różne sposoby i miejsca montażu chipa itp… i niektóre faktycznie były złe i powodowały uszkodzenia.

A ogólnie nie polecam już pakować się w ps2… grafika jest straszna… na lcd itp… nie da się na to patrzeć ;] polecam trochę dołożyć i kupić xboxa albo starego ps3 kompatybilnego z ps2 o ile pamiętam zgodne były wersje z 60gb dyskiem ale nie wiem czy wszystkie .

a no właśnie starsze Ps3 są kompatybilne wstecz ale z tego co czytałem to również są bardziej awaryjne niż te nowe … głównie lasery padały a jak wiadomo to BR więc laser tani nie będzie jeśli się popsuje, wiadomo xbox pod względem grafiki na pewno byłby lepszy no i parę tytułów też jest na niego niczego sobie no ale nie każdy może tyle wydać na tego typu sprzęt ale jak możesz doskładać to również polecam. A grafika na LCD/Plaźmie będzie gorsza oczywiście już przy 37/42 ‘’ da się to zauważyć jednak jeśli masz 32’’ to nie będzie to źle wyglądać , sam testowałem na LCD 32’’ sharp’ie no i pewnie też zależy od konkretnej gry …