Warto kupić za kilka tygodni internet czy poczekać dłużej?

Może mi ktoś doradzić czy warto teraz kupić internet czy poczekać na koniec roku. Umowa kończy się 31 grudnia i jak dano wypowiedzenie to powiedzieli, iż od nowego roku będą niższe ceny i większe prędkości. Dodatkowo się oburzyli, byli mocno wkurzeni, nie chcieli podać nowych szybkości jak i ceny (oto co oznajmili “Jak dajecie wypowiedzenie to nie powiem wam”) i przez kilka dni tak wolno chodził net, że żadna strona się nie chciała załączyć. Obecnie 1 Mb/s kosztuje 45 zł, więc bardzo drogo. Zastanawiałem się nad Vectrą, ale nie wiem czy wybrać 8 Mb/s na 2 czy 3 lata. Wiadomo, że jak wezmę na 3 lata to będzie za 49 zł, a nie jak 59 zł na 2 lata. Ale coś kosztem czegoś, za rok internet na pewno będzie szybszy i tańszy. Wiadomo, że trzeba poczekać na podłączenie tydzień do dwóch. Podsumowując, czy warto brać teraz internet (kilka tygodni przed nowym rokiem) czy pod koniec roku (może będą jakieś promocje) i czy umowa na 2 lata albo na 3 lata będzie lepsza?

Prawdopodobnie w okolicach świąt będą lepsze promocje.

Ja bym sié rozstał z taką firmą. Jeśli chcieli by Cie zatrzymać powiedzieli by tak “słuchaj od nowego roku bedzie taka prędkość za takie pieniądze” by dać ci do myślenia i może zmiany zdania, ale jak nie to nie. Możesz troche poczekać pożaru nie ma może jakaś promocja faktycznie się trafi. A co do czasu umowy to już sam sobie przelicz czy warto sie łaczyć na dwa czy trzy lata.