Warto zajrzeć... KŚ Ekspert

Nic tylko pogratulować.

I pierwszego miejsca i ludzi, dzięki którym zawdzięczamy ten wynik :mrgreen:

No niestety kolega jest w bardzo duzym błędzie i ma chyba jakieś problemy z samym soba

Co on przeanalizował… :x

Żeby analizować cokolwiek to trzeba sie na tym znać…, a z tego co widziałem to kolega daje tylko logi do sprawdzenia, zreszta nie bedziemy sie kłucić i smarowac błotem bo to nie w naszym stylu

Drażnia mnie tylko takie wypowiedzi, kazdy może gadac byle co ale niech to udowodni, jakieś sensowne argumenty itd.

Oczywiście ale:

Każdy ma prawo na własna opinie ale niech to bedzie w miare prawdziwa wypowiedz, bo jak narazie to kolega poprostu kłamie (bardzo brzydko sie zachował :frowning: )

Niestety tak juz jest, każdy swoje chwali

Może kolega kiedyś zmieni zdanie o naszym forum (mam taka cichą nadzieję)

Przykro nam ze są osoby którym nasza pomoc nie pasuje :frowning:

No ale wszystkim nie dogodzisz

Moim zdaniem jest sie z czego cieszyc :wink:

Oczywiście forum DP ma juz popularność w sieci, ale w tym temacie głównie chodzi o HijackThis’a, interpretacja logów (oczywićsie prawidłowa) na tym forum zaczeła sie zaledwie ok rok temu wiec w tej dziedzinie to forum jest młode a już zostało zauważone, wystarczy zobaczyś wstecz posty a zobaczysz co się działo, jakie człowiek głupoty wypisywał :wink:

Z dnia na dzień, logi są interpretowane coraz lepiej i dokładniej co mnie niezmiernie cieszy

Co do twojej daklszej wypowiedzi to niestety ale nie pozostało mi nic tylko zgodzić się z tobą, tak już jest, nie wszyscy sa geniuszami

Całkiem prawdopodbne

Jest jeszcze jedna przyczyna krtóra mogli się kierowac, a mianowicie mało jest for na których logi są sprawdzane przez userów, mozna tu wymienić kilka dużych for które nakazuja korzystać z automatów które jak każdy wie myla się, nawet jezeli by podały prawidłowo co usunąc, to co z tego, jak zwykły fix w HijackThis nie pomaga (trzeba znać metode usuwania pewnych szkodników o których napewno automat ci nie napisze), przecież widać ile jest teraz syfu na który trzeba znać metode usuwania bo HijackThis nie da sobie rady, więc uważam że takie fora które korzystają z automatów są złe poprostu leniwe, może tym się głównie kierowali wymieniając nasze forum :wink:

Tak czy owak bardzo sie ciesze z faktu iz zostaliśmy zauważeni :smiley:

Będziemy dożyć do doskonałości by na drugi raz nie było takich przykrych komentarzy :wink:

A z tym Wiruszone, to naprawde przesadzili

P.S Krytyka jest i bedzie, no i oczywiście jest ona mile widziana (tylko bez wymyslania bzdur)

Nie to nie to, uwierz mi, ale jak sie wchodzi do działu w ktorym 3/4 tematów nosi nazwe “Prosze o sprawdzenia loga” to niekiedy zbiera mi się na wymioty. Takie coś to bym od ręki do kosza wyciepnął.

Nie dziwie się więć innym którzy z powodu zwykłej frustracji odsyłąją w takiej sytuacji do analizatorów.

Wasza piaskownica, Wasze grabki, róbta co chceta - mawiali najstarsi górale :slight_smile:

Dowodzi to jedynie moich przypuszczeń, zestawienie - delikatnie powiedziawszy - naciągane.

Brawo :spoko:

Aby zakończyć ten wątek i nie szerzyć bez sensu plotek :wink:

Napisałem, że przejrzałem a to oznacza, że wziałem pierwsze z brzegu-jedne były idealne, inne-akurat te co czytałem, niekoniecznie…

Toteż być może skrzywdziłem tych, co starają się pomóc bezinteresownie.

Za co serdecznie przepraszam.

Do innych for zdania nie zmienię.

Zapodanie linków do tematów @Picasso nie było reklamą lecz zwykłą chęcią pomocy. Możecie myśleć inaczej, ale ten “podręcznik” naprawdę jest bazą…

Zdanie o forumdobreprogramy zmieniłem, co przyszło mi o tyle łatwo, bo zawsze miałem dobre zdanie o forach, które niosą pomoc fachową… Logi to inna bajka i już jej nie ruszajmy :wink:

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz i życzę satysfakcji z odpluskwiania.


I własnie o to chodzi…

BTW-dlatego zdziwił mnie brak SE… Ale już tutaj nie jestem obiektywny :wink:

składam wyrazy uznania dla fachowców z działu bezpieczeństwo , tak trzymać !!

gratuluję :!:

Składam gratulacje dla wszystkich fachowców z tego forum. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

gratulacje specjalistom od logów!

Bravo szczególnie dla GUTKa i KUz’a no bo fakt faktem jest że to oni się głównie tym zajmuja ale i dla innych BRAVO

Gratulujemy ale to chyba nie ma nic wspólnego z tematem, który zresztą nie jest najnowszy… :?

Post->KOSZ

A ten wątek dotyczy Eksperta, czy testu w nim zmieszczonego i wysokiej ocenie Vortalu i Forum dobrych :?