Wasza maxymalna temp.proca lub innego podzespołu :P

Intel Pentium 4 HT 3,2 Ghz 80*C

to norma bo ten proc to grzejnik :stuck_out_tongue:

he, jeżeli wy na takich kartach macie takie temp. to wyobraźcie sobie co się działo z starszymi kartami (TNT2 - GeForce 2/4) Które były chłodzone pasywnie :o, No to teraz już wiem czemu producenci tam nie montowali czujników temperatury :slight_smile:

polopolo1991 słabiutko… 56 stopni to ja prawie cały czas mam 8)

Ja miałem w Evereście maksymalnie 122 stopni na Athlonie XP 2000+ 1.66 GHz Palomino ale to było przekłamanie programu a miernik pokazywał 65 stopni.

Max temperatura dysku Samsung 80 GB to było 45 stopni.

ja na grafie 70 stopni a na procu 45… na hdd miałem ostatnio 52 stopnie :stuck_out_tongue:

Nic się nie działo, bo wtedy karty nie były tak wydajne przez co rdzeń się nie grzał oraz inna technologia sprawiałą że temperatury były niskie

Przez ok. 5 lat mój proc w starym komputerze pracował ze średnią temperaturą 70*C :o . A wiecie dlaczego?? Bo koleś, który składał komputer schował procesor ZA zasilaczem!!

lol! ale widziałem lepsze:

facet przeszedł do sklepu i dał kompa do naprawy bo mu sie nie włącza…

otwiera a tam wiatrak na cpu jest przykręcony do obudowy :o !

cpu jest odkryty :stuck_out_tongue: i że komp mu się po 3 miesiącach zepsuł… niewiem jak to mozliwe tym bardziej ze to byla ta grzałka p4 :o :o :o

125*C na GF 7600GS chłodzenie pasywne :smiley: (karta sie zepsuła :stuck_out_tongue: )

klopas widziałem to zdjęcie.:mrgreen: Fajny koleś to był. :lol:

Ja się cieszę że tylko 56 stopni. :smiley:

58 stopni