Wasze opinie na temat Samsunga 940 B

Siemka Wszystkim :smiley: Chcialbym podzielic sie z Wami moimi opiniami na temat w/w przeze mnie monitora. Juz po samym podlaczeniu go pod zlacze DVI do mojej grafiki (Sapphire Radeon 9550 128/128) zero martwych pixeli (oby bylo tak dalej). Nie chce pisac o parametrach technicznych, bo to kazdy moze w necie sobie znalezc i ocenic sam. Ja natomiast chcialbym podzielic sie moimi uwagami na temat samego obrazu i pracy monitora. Jak juz wiecie zapewne jest to monitor na matrycy TN, ale same parametry obrazu jak dla mnie sa naprawde bardzo dobre. Czern jest czarna a nie brazowa, biel biala a nie jakas szara itp., itd. Mozliwosci regulacji jest dosc duzo i kazdy znajdzie chyba parametry w sam raz dla siebie :slight_smile: Ekran, co najwazniejsze jest rownomiernie oswietlony i osobiscie nie widze w tym kierunku jakis wad. Monitor ten bardzo dobrze “reaguje” na prace w MS Office jak i podczas przegladania stron internetowych (dla mnie smuzenie na poziomie “0” ) . Podobnie jest podczas ogladania filmow. Na koniec zostawiam gry; nie gram zbyt duzo, ale w mojej ulubionej fifce 07 smuzenie jest zauwazalne i to dosc, ale nie moge powiedziec zeby bylo az tak strasznie irytujace…Nie wiem jak sprawdza sie w innych, bardziej dynamicznych grach bo w takowe dosc rzadko gram. Ogolna moja ocena to 7+/10. Czekam na opinie pozostalych uzytkownikow tego monitora, ktorych pozdrawiam. :mrgreen: