Wasze opinie o sklepie internetowym www.ram.net.pl/

Witam,

mam do kupienia kilka akcesoriów do komputera i zawsze korzystałem z usług sklepu agito.pl , ale przejrzałem oferty www.ram.net.pl/ i zauważyłem , że te same artykuły mają o wiele tańsze i moje pytanie do osób robiących zakupy na www.ram.net.pl/ jak wywiązują się zamówień itd.itp.

To nie jest sklep internetowy tylko… “Strona” do porównania sobie cen innych sklepów. Ja ostatnio zakupiłem słuchawki z AKG za 80zł a na alegro są za 120 :stuck_out_tongue:

No cóż , to strzeliłem buraka , faktycznie po kliknięciu na dany przedmiot przekierowało mnie dopiero do sklepu internetowego.

Etam jednak zostanę przy swoim zaufanym sklepie , mam jeszcze takie pytanie bo zawsze jak coś kupowałem to pojedyncze artykuły , ale teraz mam do kupienia kilka i czy przy kupnie kilku produktów zapłacę za koszt jednej przesyłki czy obciążą mnie za każdą przesyłkę osobną?

Ram.net.pl i agito.pl to jedne z najlepszych i najtańszych sklepów w sieci, polecam oba :slight_smile:

Kiedyś było jeszcze kdo.pl, ale jakieś wieśniaki ich okradli i sklep przestał działać, niestety, a był na takim samym poziomie co w/w.

Mam pytanie o tą kartę sieciową WiFi http://www.ram.net.pl/product_info.php? … s_id=69998 to jest karta bez antenki czy jak?

Lepiej brać kartę sieciową na PCI czy na USB ?

PS. Kupię kartę graficznej na AGP Geforce 6600 GT lub lepszą , ale taka by pasowała pod płytę główną FujitsuSiemens D1322 z prockiem Pentium 4 1.8 GHz .

Jeśli jest to karta bezprzewodowa to raczej musi mieć antenkę.

Jeśli jest to karta bezprzewodowa to nie musi mieć antenki, w szczególności jeśli do kompa jest podłączana przez usb. Na PCI zgodzę się, chyba wszystkie modele mają antenki, ale na usb są i z antenami i bez anten.

To jest karta na PCI i na zdjęciu nie widać ani antenki ani tego gwintu aby tą antenkę wkręcić.

Mi wygląda to na błąd w opisie produktu. Nawet na stronie tplinka nie ma słowa o tym żeby to była bezprzewodówka:

http://www.tp-link.com/products/product … F%2D3239DL

Według mnie jest to przyzwoita, w całkiem dobrej cenie przewodowa karta sieciowa. Na zdjęciu nawet widać gniazdo do kabla.

Wygląda na błąd i to nie jedyny na tej .

http://www.elektropek.pl/sklep/ a ja polecam ten sklep i serwis ,jest na moim osiedlu,sprawdzony,super obsługa z resztą mają czas by za darmo wytłumaczyć,pomóc a czasem i naprawić sprzęt polecam !!

Dodane 27.06.2010 (N) 16:47

dodam że mi składali komputer na zamówienie i jestem zadowolona serwis znajduje się w Białymstoku

Zamowilem przez internet 26.03.2011 akcesoria komputerowe (plyty glowne,karty pamieci) .Z powodu pracy nie moglem odebrac osobiscie wiec zamowilem wysylke kurierrem 7 (w piatek wyslano Gdansk u mnie w Gdyni w wtorek i zero pomocy z strony ramnet jesli chodzi o ponaglenie firmy kurierskiej) . To byl maly problem okazalo sie ze firma pomylila faktury i trzeba zrobic korekte (zamiast 746zl bylo 11.420 zl ) telefonicznie nie mozna tego zalatwic gdyz jest tylko infolinia -pltna 2zl za minute jak by ktos nie wiedzial i czeka sie 15minut innych numerow brak.Pojechalem do firmy i musialem to osobiscie wyjasnic.W sklepie same reklamacje (jeden gosc ma tabliczke infolinia a drugi reklamacje)

przez pomylke zamowilem zle pamieci i chcialem je oddac i kupic w ramnet prawidlowe (niestety nie mozna oddac pamieci)a nowe ewentualnie moge dokupic .Poprosilem o rozmowe z wlascicielem cytat.

prosze zadzwonic okolo 18 na infolinie (2zl-min) sprobujemy pana polaczyc.Jesli ktos ma duzo czasu ,pieniedzy na telefony to moze tak kupowac .Odradzam i prosze stanac przed sklepem na 10 minut na 8 osob wchodzacych bylo 7 reklamacji (dwie osoby nie mogly sie dodzwonic) Pomijam juz ze w traktcie zamowienia nastapila zmiana cen na nizsze

ale klient zawsze placi wyzsza .

Z uwagi na to ze kupiłeś przedmiot wysyłkowo masz prawo jego zwrotu w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, wiec nie rozumiem dla czego nie przyjęli pamięci. Kilka razy u nich kupowałem z odbiorem osobistym i miałem tylko jedna reklamacje.