Wasze pierwsze pismo o komputerach, jakie było?

CDA

Zaczynałem od Komputer Świata przez długi okres kupowałem tylko to pismo ale teraz Ks to nie to samo czasopismo co kiedyś Strasznie poleciało na łeb dlatego teraz czytam Pc format

Ps

Oblivion

enter to w ogóle jeszczcze jest wydawany??? Dziwne

Komputer świat od 2003 do 2006. Od tego roku czytam Eksperta 8)

Pierwsze to chyba CD Action, CYBER MYCHA, następnie, ekspert komputer świat, a teraz tylko pc Format, już do roku i 6 miesięcy kupuje regularnie, wcześniej tak nie było.

hmm “Secret Service” badz “Top Secret” :mrgreen:

Komputer Świat Niezbędnik był dla mnie najlepszym dochodem programów gdy nie miałem neta.

Kiedyś Komputer Świat teraz przeszedłem na bardziej zaawansowany PcFormat :slight_smile:

Nie pamiętam który to był rok, ale pierwszym był Komputer Świat. Pamiętam jak w jednym z numerów opisywali co to jest mp3 :slight_smile: Szkoda że juz nie mam tych numerów, powspominałbym sobie :slight_smile:

Później kupowałem Clicka i KS Gry. Czasem jak miałem za co to też CDA. Teraz już tych czasopism nie tykam. Może czasem kupię KS w kiosku koło szkoły jak nie mam co robić :slight_smile:

Ja nieczytam bo to są badziewne gazety kto więcej da ma więcej pkt w teście :lol:

Ps

Oblivion

enter to w ogóle jeszczcze jest wydawany? Dziwne

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 20:10

Nie kupuje teraz, ale chyba jest jeszcze wydawany i nie zanosi się na jego rezygnacje. Obecnie czytam gazety komputerowe z dawnych miesięcy i lat. W tym także Entera od brata.

author_vision

Nie wiem czy Cię to zainteresuje.

Darmowy emagazyn Dragonia Magazine.

kompa mam od niedawna pierwszym pismem był chip :smiley: niezły początek :stuck_out_tongue:

Pierwsza była Cybermycha, drógi KŚ Gry. :slight_smile:

Kś był pierwszy 2007 rok nadal go czytam :smiley:

Kś w bodajże 2005 roku… :wink:

U mnie to samo. :stuck_out_tongue:

Moje pierwsze pismo to Play, potem CyberMycha, potem znowu Play :stuck_out_tongue: Trochę CDA (ze 3 numery) i na końcu Click :stuck_out_tongue: I czytam go do dziś.

Secret Service, obecnie nic nieczytam :stuck_out_tongue:

Kurde ja nie pamiętam, ale chyba Gambler , o tak Gambler był pierwszy. Było demo Gta :slight_smile: Potem pierwszy numer Cd-Action z Pintballem w pełnej wersji heh. To były czasy…

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 22:08

no i to było hmmm 1997 ? jakoś tak…może wcześniej.

i chip też pamiętam jakiś stary strasznie :slight_smile:

Gdzieś w podstawówce- rok 1999/2000 czytałem różne gazety, m.in Komputer Świat, Click, Komputer Świat gry i Cyber Mycha. ;d

w internecie są stare gazetki! m.in legendarny Bajtek link do roznych gazetek, m.in o Amidze. xD http://www.cconline.pl/download.php?id=008001

Złączono Posta : 13.06.2007 (Sro) 22:30

author_vision, dopiero teraz zauwazylem, ze mamy takie same nicki, sorry. :o

a co do tych gazetek, to możesz to polecam Bajtka, z 1994 roku. ;d