Wasze rekordy prędkości w NFS U2

Ja osobiście czasami gram u kumpla i ciekawią mnie wasze rekordy. Ja w dragu na najprostszej trasie Nissanem 350Z jechałem 344 km/h.

Ford Mustang, na najdłuzszym dragu wyciągnałem cos koło 355km/h.

A jak wasze najlepsze drifty?? Mój to 220.

Yyyy… mało dosć.

Mój to… 800tys?

Ja gram od tygodnia, a na jakiej trasie?

Złączono Posta : 01.10.2006 (Nie) 22:36

Zapodaj scrrena bo niechce mi się wierzyć , choć wiem że to możliwe.

Grałem w NFSU2 z pół roku temu.

Drift górski. Jest taka trasa, gdzie jest zakręt taki po szutrze. Jak sie dobrze rozpedzisz i ładnie wejdziesz, to nawet wiecej mozna osiagnac.

Na tym zakręcie zarobisz max 100 ptk.

http://img423.imageshack.us/my.php?image=clipboard01it7.jpg

Daj screena bo niewierze, musiał byś driftować przez pół trasy :roll: .

Dziwne.

jest to możliwe i to bardzo wystarczy ze ciągle “sie śłizgasz” a jak dobrze sie zadasz to przez całą trase na drifcie przejedziesz

Ja na drifcie zrobiłem malutko 320 czy jakoś tak, bo na jednym zakręcie zawaliłem a nabiłem tam koło 150. Sie dziwie że z takim zawaleniem tyle nabiłem, a innymi zary nie obiłem o nic i mniej :smiley:

A mój rekord na dragu to 330km/h tylko zabardzo niepamiętam jakim to autkiem było :stuck_out_tongue:

ja osiagnełem jakies 375km/h jednak screena mam z 369 , samochod to evo 8 8) modyfikowany na hamowni dla osiagania lepszych wynikow, gdyby trasa byla dluzsza mialbym spokojnie 380 :smiley: , dodam ze to niebył żaden wyscig, tylko freerun

369kmhzi6.th.jpg

mój rekord prędkości to 386 km/h wykręcony na freerun nissanem skyline r34. na drifcie mam 736 tysięcy ( dzisiaj wykręciłem, oczywiście w górach ) :o

Złączono Posta : 02.10.2006 (Pon) 14:51

http://img380.imageshack.us/my.php?imag … tuume3.jpg

Screena daj, chciał bym to zobaczyć…

A ja dziś jechałem 23423 mil na godzine :smiley:

a co to za problem :?

:?

Mój rekord to na 100% ponad 300km, ale nie wiem dokładnie ile :roll:

A drift to lekko ponad 100.000 :stuck_out_tongue:

Przepraszam, ale dopiero teraz zauważyłem błąd. Jechałem tyle w trybie drag na najprostszej trasie. JAKIE SĄ WASZE REKORDY PRĘDKOŚCI, A NIE REKORDOWE ILOŚCI PUNKTÓW???

Mój rekord predkości wynosi ok 380 km/h wykreciłem Nissanem Skyline r34

i tym samym Skyline wykreciłem na drifcie ok 680tysiecy :lol:

fiłek nie ściemniaj!! masz około 630 tysiecy. NIe jechałeś 380 km/h . Ściemniacz!! Ty cienaisie !!

Możecie dać jakiegoś screena jak ktoś wykręca ponad 500ptk.?

super4634 wez ty sie tak nie bulwersuj :roll: :roll: bo ci zylka peknie :roll:

Mój rekord na dragu, na najdłuższej trasie to 329KM/H zrobiony Peugeot’em 206 :mrgreen:

206xz1.th.jpg