Wasze ulubione sklepy z odzieżą :)

Najczęściej lumpeksy bo wisi mi “markowość” ciuchów, czasami allegro, raz na ruski rok kupię coś w Croppie albo w House. Niby sklepy dla gimbusów ale jako jedyne mają w miarę normalne ubrania.
Zresztą dzisiejsza “moda” jest do bani, sweterki, szaliczki i brązowe spodnie których kolor kojarzy mi się jednoznacznie. Do tego wszystko wąskie że aż trudno w to wejść.

Ja kupuję ubrania albo w H&M, albo na Allegro, w ostateczności na Answear

Ja często korzystam z vinted, można tam znaleźć na prawdę super ciuchy w bardzo okazyjnych cenach, poza tym H&M, Mango, Reserved.

Kiedyś moim ulubionym sklepem był level77 i marka jinx, kupowałem tam kurtki,bluzy,koszulki zresztą wszystko co się nosi oprócz obuwia. Dziś wole się ubierać bardziej schludnie czyli jakaś skóra albo marynara, w luźniejsze dni jeansy i sweterek. firma to sprawa drugorzędna, wszystko zależy bardziej od wygldu i wygody.

Kilka sklepów które lubię i w których dość czesto kupuję:
reserved
medicine
diverse
jeśli chodzi o eleganckie koszule to na pewno wólczanka i vistula ( szczególnie jak mają dobre promocje)

Jeśli zamawiam przez internet to często zaglądam sobie do Answear: https://answear.com/p/kurtki-typu-bomber-913-t.html - mają tam duzo promocji.

Nike.
Czasem Puma, ale to tylko spodnie albo skarpety.

Lubie Croppa Diversa

Różne sklepy losowe

ale buty najczęściej CCC