Wasze wrażenia po premierze Aion

Witam, chciałbym zapytać jakie są wasze pierwsze i kolejne odczucia odkąd oficjalnie można pograć w Aiona?

Ja szczerze mówiąc się trochę rozczarowałem. Nie grałem w chińskie wersje, ani w bety etc tylko w oficjalną europejską wersje. Graficznie spodziewałem się rewolucji jak na mmo a pomimo odpalenia gry na max detalach tekstury- zwłaszcza otoczenia są tragiczne. Nie wiem czy to moja karta czy ta gra jest jakaś taka … kanciasta? Podobnie jeśli chodzi o mechanikę walki - liczyłem na coś podobnego do GW, a póki co wszyscy biegają z tymi skillami, które mogą dokupić dokładnie w tym samym momencie i nie wcześniej (w ramach danej klasy). Ubolewam też nad mobami i ich hp - zabijanie ich z lotu jest strasznie utrudnione, bo wystarczy że odbiegną ode mnie na kilka metrów i już mają całe życie. W ogóle uciekający wrogowie strasznie mnie frustrują… :slight_smile:

Na plus zaliczyłbym możliwość customizacji postaci- tutaj faktycznie kawał dobrej roboty i pomimo iż w grze są tylko 4 klasy w ramach 1 rasy to i tak każdy wygląda inaczej. Podobnie jak możliwość latania- jest co najmniej tak miodne jak się spodziewałem. Niestety nie miałem jeszcze przyjemności pograć w pvp - ten element pozostaje dla mnie póki co wielką niewiadomą.

A jakie są Wasze wrażenia?

http://gry.onet.pl/2058588,Aion_maksym … omosc.html

Taka ciekawostka i raczej dla przeciętnego gracza niemożliwe do osiągnięcia, bo raz że grali we 2, to dwa po 17-18 godzin (czyli nolify :D). Ja sam o grze się nie wypowiadam bo nie widziałem i grać nie będę, ale widziałem na tekst onecie, może kogoś zainteresuje.