Waszym zdaniem co sie stanie gdy

waszym zdaniem co sie stanie gdy wepniemy karte graficzna o szybkosci AGPx4 do plyty która obsluguje tylko x2 ??

nic sie niestanie :stuck_out_tongue: zalezy ino na jakim voltage sa obie karty, i jaki voltage agp ma plyta glowna!

ja mam plyte glwona z agp x4, a grafe z agp x8 i chodzi :slight_smile:

Mi się wydaje że zależy to od tego jaką kartę graficzną chcesz wsadzić zobacz na stornie producenta czy będzie chodzić na agp x2 bo może tylko chodzić na agp x4 i x8

nie wiem ale ja tak kiedyś zrobiłem :smiley: i mi to i to siadło :slight_smile: wszystko sie spaliło jak włozyłem spowrotem ta stara karte to juz sie właczyc nic nie chciało :frowning:

Nagle sanie się ciemność … :smiley:

I będzie Booom !!

:hahaha:

Musiałem się wyładować jak chcecie usuńcie to ; )

Ja wsadziłem karte z AGP x4 do AGP x2 i płyta po prostu nie wyciągała z karty 100% wydajności, karta działała wolniej.

no tak looz narazie to by wielkiej starty nie bylo bo bawie sie z zabytkiem :stuck_out_tongue:

karta to riva tnt2 32mb tylko wlasnie nie wiem na jakie agp jak wsadze to sie odezwe jak mi sie chata nie spali :slight_smile:

Wygląda na to, że chata sie spalila… :wink:

aa jaka mielaes przedtem karte, skoro teraz zapodajesz TnT2 :>

S3Trio, Trident, Savage ? :lol:

Opto: na każdej karcie pisze, czy będzie działała ze starszym typem AGP. Jak nie na pudełku to w instrukcji. Ewentualnie poszukaj na sieci.

mam s3 trio 3d2x 8 mega a riva jescze nie przyszla koles na allegro albo mnie w jajo zrobil albo poczta poska zawodzi na szczescie za pobraniem paczka idzie :slight_smile:

najpierw poczytaj zanim bedziesz robił takie experymenty :smiley: bo szkoda zjarac kompa no chyba że tobie nie szkoda :smiley: pozdrawiam

Nic się nie stanie, po prostu karta będzie chodzić na AGPx2, a nie na AGPx4.

a wiec zdania sa podzielone hehe jak zmienie karte to albo sie odezwe abo i nie :slight_smile:

Tak myslalem :lol: lepiej nie probowac :stuck_out_tongue:

wiec tak karta wrescie kupilem :wink: Palit daytona nvidia riva tnt2 m64 32mega wsadzilem i dziala :wink: Quake3 arena smiga az milo tylko byla bez wentylatorka i po chwili stala sie ciemnosc monitor czarny i du…a ale zamontoalem wentylatorek aqrat wszystko ostyglo (radiator na karcie parzyl :slight_smile: ) a niby cicha bo bez wentylatora :-x ale jest jush spox. kolega ktory sklada kompy w sklepie powiedzial ze nie spotkal sie z problemami jezeli karta graf. obsluiwala agp x4 a plyta miala wolniejsze po prostu karta chodzila wolniej a problemy pojawiaja sie jak na plycie agp mamy wieksze niz karta obsluguje :wink: dzieki za pomoc :lol:

kiedyś tak eksperymentował mój kumpel i omal chaty nie spalił - w odpowiednim czasie przyjechała straż pożarna :smiley: