Watchdog.sys BSOD i inne

Witam.

Od czasu kiedy przeinstalowałem system, miałem wiele problemów aczkolwiek z wiekszoscią z nich udało mi się uporać. Lecz wciaż otrzymuje bsod watchdog.sys przy szybkim przewijaniu filmów video np na YouTube. Szukałem rozwiazania na ten problem, lecz niestety nie udąło mi się. Co dziwniejsze po reinstalacji systemy na XPsp3 z XPsp3 pojawił mi sie dziwny problem który zaobserwowałem w grach, szczgulnie Starcraft 2. Przed reinstalacja systemu Starcraft 2 czy tez Battlefield BC2 chodziły mi płynie nawet na najwyzszych detalach, po reinstalacji niestety nie udało mi sie znów powrócic do tego stanu. Co dziwniejsze zaobserwowałem coś ciekawego co pomaga mi powrucic na normalnego stanu tych gier, ich płynnosci. Wchodzac w grę wracam do puliptu Windowsa i właczam np.Youtube czy inne filmy na pare sekund a potem powracam znów do tych gier’ szczgólnie Starcraft 2 i już jest dobrze, bez żadnych cięc.

Niewiem co mam z tym robić, strasznie dziwny problem, dziekuje z góry jeżeli ktoś z was bedzie mi w stanie pomóc.

Na początek proponuję poprawić błędy w poście

pisze się

na początek mam nadzieję że jest to system legalny świeżo postawiony ?