Ważne pliki wrzuciłem do folderu chronionego

(Ja27) #1

Ważne pliki wrzuciłem do ukrytego folderu a202208aa2c2f31173cbb1. Nie mogę ich przenieść z powrotem. Na folderze pisze: rozmiar(0 bajtów) a te pliki miały w sumie 1 GB. Bardzo proszę o pomoc. Jak to odzyskać??

PROSZĘ !!

(Ferdek31) #2

a ten folder jest zaszyfrowany?

(Ja27) #3

nie ale przy próbie wejścia pisze że odmowa dostępu

(Ferdek31) #4

a w kompie masz tylko jedno konto czy więcej?

(Ja27) #5

jedno

(Ferdek31) #6

dziwna sprawa ale jeśli jesteś zalogowany jako administrator spróbuj tego: Pierwsze co musisz zrobić to wejść do menu na pasku w dowolnym folderze - "Narzędzia" > "Opcje folderów". Następnie przejść do zakładki "Widok" i odhaczyć pole przy "Użyj prostego udostępniania plików". Teraz PPM kliknij na folderze, do którego nie masz dostępu. Przejdź do zakładki "Właściciel", zaznacz użytkownika , któremu chcemy udostępnić prawa odczytu tzn. siebie i zahacz na dole przy "Zmień właściciela dla...". i powinno być ok

(Ja27) #7

Nie ma czegoś takiego

(Ferdek31) #8

w dowolnym folderze / nie tym co nie możesz się dostać / kliknij po kolei narzędzia-opcje folderów-widok i tam na dole będzie "użyj prostego udostępnia na plików", odhacz to.

(Ja27) #9

Nie mam takiej zakładki. A poczytałem o udostępnianiu. Trzeba przenieść folder do folderu Dokumenty udostępnione ale on nie chce się przenieść

(Ferdek31) #10

masz xp pro czy home?

(Ja27) #11

home

(Ferdek31) #12

to uruchom go w trybie awaryjnym z obsługą sieci dopiero będziesz mieć dostęp do w/w opcji

(Ja27) #13

a jak to zrobić?

(lazikar) #14

F8 przy uruchamianiu kompa.

(Ja27) #15

A program do odzyskiwania plików coś da? Bo sciagnąłem i weszłem do tego folderu i wszystko jest tylko nie wiem co wcisnąć. Jak wciskam Odzyskaj to nic się nie dzieje

(lazikar) #16

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=14270

(Ferdek31) #17

program do odzysku nic Ci nie da bo te dane są zaszyfrowane pod dane konto a nie utracone i problem jest w przejęciu klucza. Te dane tam są fizycznie

(Ja27) #18

Jeszcze zobacze. Dzieki za pomoc