Ważność Windows7 i Aktywacja (microsoft odpowiedział)

Mysle tak sobie iz obecnie mam windows 7 64 bitowa ale jakby tak w lipcu ,sierpniu chciałbym miec jednak 32 bitowa oczywiscie juz ja mam na płytce oraz klucze ale teraz sprawa aktywacji czy bede mogł aktywowac w sierpniu ? z tym kluczem co wygenerowałem sobie dzis .

i jeszcze jedno jak to bedzie jak padnie mi system np w wrzesniu i bede musiał format robic czy da sie aktywowac system na starym kluczu i nowym?

Obecna wersja czyli Windows 7 RC działa do marca przyszłego roku (chyba? ) więc z aktywacją systemu w sierpniu czy wrześniu nie powinieneś mieć problemu.

To pytanie to raczej do pani Ani.R z Microsoftu a nie do nas bo skąd my to mamy wiedzieć.

Co do drugiej części pytania tak będziesz musiał robić format , obecna wersja to RC a nie pełna.

wiem że Rc i nie pełna ale chodziło mi o to ze np padnie mi system w listopadzie robie format i oczywiscie aktywacje windows 7 i czy ten obecny oraz nowy klucz ktory mam w zapasie beda sie aktywowac bezproblemu

Dodane 19 cze 2009 08:42

I dostałem odpowiedz z microsoftu a więc brzmi tak:

Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta Microsoft.

Wersję RC Windows 7 można będzie pobrać przez stronę: http://www.microsoft.com/windows/windows-7/default.aspx do lipca 2009.

Dostępne pliki instalacyjne Windows 7 RC są udostępnione w formacie ISO, co oznacza, że można je zgrać na płytę DVD i wykorzystać do ewentualnego przeinstalowania systemu po lipcu 2009.

W związku z tym, że do wersji 32 bit i 64 bit Windows 7 RC są generowane inne klucze, sugeruję pobrać klucz produktu do interesującej Pana wersji, iż nie gwarantujemy, że klucz od wersji 64 bit zadziała do wersji 32 bit Windows 7.

Jeden klucz produktu do wersji RC Windows 7, można wykorzystać do instalacji systemu nawet na trzech innych komputera, bez potrzeby generowania kolejnych kluczy - tą i wiele innych informacji można znaleźć na stronie: http://www.microsoft.com/windows/windows-7/faq.aspx

Wersję RC Windows 7 można wykorzystywać do 1 czerwca 2010.

Tylko od 1 marca (albo od 1 kwietnia) system będzie się resetował co określony czas, to znaczy chyba co dwie godziny. Dość uprzykrzające więc lepiej już wtedy mieć oryginał.

OT --> Kosz

Jakiś kontakt do MS ? Wszędzie mnie odsyła do pomocy dla systemów już opublikowanych a nie wiem, gdzie zgłaszać problem z win 7? Problem sam się nie raportuje ponieważ występuje podczas instalacji więc chciał by go zgłosić mailowo.