Wbudowany port podczerwieni

dowiedzialem sie ze mam coś takiego, nawet se sterami! zastanawiam się tylko jak z tego korzystać? wiem ktuś?

Tzw. blueTooth?? - działa na odległość ok. 10 m coś jak WIFI.

nie bluetooth :!: podczerwnień :!: to to co działa na odległość ok 3-5 cm…

Cze.

Mógł byś dokładniej coś więcej napisać gdzie masz ten port podczerwieni ? :o

nie wiem gdzie on jest! wiem tylk oze jest bo jak sprawdzalem jaki mam hardware (ppm mój koputert>właśćiwości>sprzet>menadżer sprzętu) znlażłem port podczerwnieni i że są na niego stery zainstalowane-moje pytanie gdzie on jest jak go używać?

Domyślam sie ,że chodzi ci o stacjonarny komputer . Podaj mi jaką masz płytę głowną .

chipset ati xpress radeon x200 rs400 -chyba o to chodzi

Złączono Posta : 10.08.2006 (Czw) 23:03

ATI Radeon Xpress 200 Chipset

mi to się wydaje, że to nie zaden port podczerwieni tylko najzwyklejsze wejście optyczne(podświetlane na czerwono), lecz mogę się mylić :slight_smile:

Możliwe że chodzi tu o to że masz wejście na płycie głw. do którego można podłączyć taki port

chyba nie :!: do 180 cm :!:

możesz podłączyć do drugiego komputera podczerwień i przesłać sdane ze swojego komputera na drugi

a jak się to robi??

jeśli masz tą podczerwień w komputerze i masz podczerwień w drugim to przystawiasz do siebie i Winda cię informuje że w pobliżu jest drugi komputer. Ale takie przesyłanie jest strasznie powolne. Możesz też przesłać coś na telefon komórkowy