Wcielo mi partycje

mam taki problem ze mialem 4 patycje po 30 GB srednio, chcialem polaczyc 2 ze soba zeby miec 60 GB i robilem to programem Partition Magic 8(we wszyskich recejznach pisalo ze podczas dzielenia lub laczenia partycji nie bedzie utraty danych). Wiec zrobiem wszysko zeby polaczyc te partycje i po ponownym uruchomieniu okazalo sie ze mam teraz tylko 2 partycje a 2 gdzies zniknely, co sie moglo stac?

Ps. prosze o podanie jakis programow to odszukiwania/odzyskiwania danych/dyskow moze to pomoze jak wy mi nic nie poradzicie

Musiałeś cos źle zrobić niestety.

A co do odzyskiwania danych

:arrow: Jak odzyskać utracone dane??

a to odzyskiwanie danych mozna zastosowac w moim przypadku? nie formatowalem przeciez dysku

No jest szansa

Jeżeli na dysku nie zostały zapisane jakiekolwiek dane to można próbować. :smiley:

mała szansa, żebyś odzyskał dane :frowning:

a dyski wogole znajde czy juz przepadly?

No co ty. One są zapewne tylko pewnie nie widoczne. Dane na nich też pewnie są. Zobacz czy są widoczne w zarządzaniu dyskami :smiley:

dobra sa te dyski

wyskoczyly mi 4 dyski

2 sa zdrowe

a na 2 nastpenych(te co mi zniknely) pisze Wolne miejsce

czyli to znaczy ze mi pousuwalo wsyzko z nich?? :frowning:

nie da sie nic w dosie pogrzebac,poszukac, jest chyba jakasz szansa na sukces…prawda? :?

No możliwe. Wolne miejsce czyli pokazuje że jest to miejsce na dysku nie podzielone ne partycje??

czekaj

pisze mimmniej wiecej tak:

Główny(C:) Gry(D:) (tutaj jest puste pole,nic nie pisze)

19,62 gb NTFS 29,52 GB NTFS 62,65 GB

Zdrowy (System) Zdrowy Wolne miejsce

Ps. Po 2 zrestartowaniu komputera mi polaczylo partycje tylko ze nie te ktore chcialem

Czyli wychodzi z tego że nieźle musiałeś namieszać. Wychodzi z tego że danych nie ma. :?